Iwona Pavlović

Iwona  Pavlović

fot. Cezary Piwowarski/ TVN

Wielokrotna mistrzyni Polski w 10 tańcach, w tańcach latynoamerykańskich i vice mistrzyni w tańcach standardowych. Ceniona za nowatorstwo w kategorii dance show, w którym również zdobywała tytuły mistrzyni Polski.

Trenerka wielu znakomitych par tanecznych. W trenerskim dorobku ma tytuły mistrza Polski młodzików, młodzieży, par amatorskich i par zawodowych.

Od wielu lat jest sędzią najwyższej, I kategorii, w Polsce. Jest sędzią międzynarodowym, posiada uprawnienia sędziowskie dwóch najwyższych tanecznych organizacji międzynarodowych: amatorskiej IDSF i zawodowej WD&DSC.

Sędziuje wiele międzynarodowych turniejów najwyższej rangi między innymi mistrzostw świata i Europy. Od 2001 roku właścicielka jednej z największych prywatnych szkół tańca w Polsce. Doskonale znana widzom telewizji TVN jako "Czarna mamba" czyli surowa jurorka wszystkich trzynastu edycji ”Tańca z gwiazdami”.

Od marca 2013 roku wspólnie z Piotrem Gąsowskim prowadzi w TTV program "Zakręceni"!

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Pani Iwonko, chciałam tylko powiedzieć Pani, jak bardzo Pani odmłodniała z blond włosami, a rysy Pani twarzy złagodniały...ślicznie ( po prostu Blond Czarna Mamba)
Pozdrawiam, P.S. Kocham tańczyć, mam 60 lat, nie mam... jednej nogi (sic!)

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix