Archiwum

Czego nie podjęłaby się Iza?

Aktualności

Iza Filc - Redlińska prywatnie
Czego nie podjęłaby się Iza?

Moją największą pasją jest… zgłębianie nowych, hermetycznych dziedzin (najchętniej z obszaru medycyny) z asekuracją największych autorytetów, co umożliwia mi dziennikarstwo.

Najbardziej boję się… W tym roku tego, jak mój młodszy brat poradzi sobie na maturze. A dzisiaj, czy artykuł, który właśnie napisałam dla „National Geographic” na temat historii ludzkiego owłosienia, spodoba się tamtejszemu redaktorstwu.

Żałuję… niestety, wielu rzeczy, np. że moje receptory serotoninowe nie są bardziej wydajne albo tego, że mam słaby słuch muzyczny.

Moje życiowe wyzwanie… zdobyć stypendium dla dziennikarzy naukowych w Massachusetts Institute of Technology w amerykańskim Bostonie. Ale zaznaczam, że wyzwania, tak jak i życie, się zmieniają.

Nigdy nie podjęłabym się… zostania politykiem.

Czekam na… czasy, kiedy dla naszych włodarzy ważniejsza od budowy wypasionego Stadionu Narodowego czy bazyliki w Licheniu będzie dbałość o to, żeby w Centrum Zdrowia Dziecka nie zabrakło strzykawek (jak to się dzieje teraz) i by na małych pacjentów nie kapała woda z nieszczelnych okien (jak to było do niedawna).

Szukam… pomysłu na siebie po zbliżającej się nieubłaganie śmierci mediów drukowanych, bo przede wszystkim jestem dziennikarzem prasowym. Może pójdę na medycynę? To oczywiście żart.

U ludzi cenię najbardziej… tzw. mądrość życiową – cecha to bardzo demokratyczna, występująca bez względu na wiek, wykształcenie, itd., najczęściej w towarzystwie innych, ulubionych przez mnie atrybutów charakteru (jednym z nich jest również pracowitość).

Nie toleruję… zimna i majeranku w zupie.

Nie odpowiem na pytanie o… to, jak uwiodłam swojego męża.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix