Archiwum

Czy Anna Powierza da rekomendację salonowi w Żukowie?

Aktualności

Czy Anna Powierza da rekomendację salonowi w Żukowie?
Anna Powierza, Ostre Cięcie

 

Czy Anna Powierza da rekomendację salonowi w Żukowie?

W tym odcinku „Ostrego cięcia”  udamy się wraz Andrzejem Wierzbickim i Tomaszem Schmidtem do Żukowa, gdzie swój salon prowadzi Anita.

Właścicielka lokalu od zawsze chciała być fryzjerką i dopięła swego, a w jej zakładzie klientów obsługuje dość liczna grupka uczniów. Biznesu dogląda regularnie mąż właścicielki, który dba o porządek, przeprowadza konsultacje z personelem i jest dosyć konsekwentny. Wydawać by się mogło, że tak zadbany salon prosperuje bez zarzutu. Jednak na naszych ekspertach nie robią wrażenia dyplomy. Za to są mocno wyczuleni na brak profesjonalnego przygotowania do  obsługi klienta.

Już na wejściu Andrzej zacznie robić porządki. Tomek zaś postanowi rozgryźć układ żona- mąż i jego  wpływ  na rozwój biznesu,  a raczej jego brak.  Czy znajdzie się jedna odpowiedzialna za wszystko osoba ? Odpowiedzialna za to, że uczniowie marnują czas, bo nie zdobywają oczekiwanych fachowych umiejętności.  Dlaczego ??? Nasz duet fryzjerów będzie miał jak zwykle  pełne ręce roboty, a nerwy ciężko utrzymać na wodzy.

O losie salonu zdecyduje Gość Specjalny -  Anna Powierza, której włosy są oczkiem w głowie, zwłaszcza, że nie są najłatwiejsze do układania.

 

PREMIERA: "Ostre Cięcie" Środa 22:30

Powtórki: Czwartek 20:00, Sobota 14:55

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix