Archiwum

Czy Bartek oświadczy się Gabrysi na wyjeździe ?

Aktualności

Czy Bartek oświadczy się Gabrysi na wyjeździe ?
Bartek i Gabrysia, Pierwszy raz za granicą

 

Wspólne wyjazdy za granicę zmieniają ludzi...często nawet bardzo:)

Czy łatwiej podejmuje się życiowe decyzje dotyczące związku w najbardziej romantycznym mieście na świecie? Dlaczego Jan Pirowski wręczył siostrom z Lublina dwie czapki z pomponem, zanim powiedział im, gdzie wyjadą na swoją pierwszą zagraniczną podróż?

Gabrysia i Bartek mają po dwadzieścia lat. Ona jest blogerką modową w Rzeszowie, on studiuje informatykę w Krakowie. Od ponad trzech lat żyją w związku na odległość. Nadszedł więc czas na podjęcie poważnej decyzji. Planują zamieszkać razem a ich wspólny wyjazd ma być próbą bojową przed kolejnym krokiem w dorosłe życie. Czy ten wyjazd umocni ich w tej decyzji? A może stwierdzą, że każde z nich chce czegoś innego od życia i po powrocie wspólny zamieszkanie nie będzie już dobrym pomysłem.

Kamila i Ania to siostry z Lublina. Na co dzień są matkami na pełen etat, razem mają szóstkę dzieci i praktycznie żadnego czasu wolnego dla siebie. Lecą po raz pierwszy na siostrzany wyjazd, na którym spędzą ze sobą trzy dni w najbardziej malowniczym miejscu w Europie. Jak zareagują na lokalne, szokujące ceny i zapierającą dech w piersiach naturę? Czy poradzą sobie z tęsknotą i nauczą się odpoczywać bez dzieci?

 

PREMIERA: "Pierwszy raz za granicą" Piątek 22:00

Powtórki: Sobota 20:00, Niedziela 15:00, Czwartek 19:00

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix