Archiwum

Czy Gehrard w końcu znalazł miłość?

Aktualności

W rumuńskim Vama Vecke impreza trwa!
Czy Gehrard w końcu znalazł miłość?
Miłosny biznes 3 odc. 2

W rumuńskim Vama Vecke impreza trwa w najlepsze. Temperatura dochodzi tu w ciągu dnia do 40 stopni. Wyzwana przez Gehrarda na zawody w piciu Valentina, zasypia w barze. Gerhard odprowadza dziewczynę do hotelu, by ta doszła do siebie.

Manfred zauroczony kobietami opalającymi się na plaży, zabiera ze sobą tłumaczkę, by pomogła mu się z nimi porozumieć. Postanowił postawić na szybkie randki. Po dłuższym czasie zagaduje blondynkę, która daje się mu zaprosić na drinka.

Wieczorem panowie udają się do baru karaoke. Tam Thomas poznaje młode Węgierki. Jedna z nich wyraźnie wpada mu w oko. Dziewczyny przyniosły na imprezę dmuchaną lalkę, która, wraz z czasem i rosnącą ilością spożytego alkoholu, budzi coraz większe zainteresowanie Manfreda i Thomasa. Gehrard i Valentina znajdują wspólny język.

Następnego dnia Gehrard organizuje wycieczkę do delty Dunaju. Austriacy zabierają ze sobą Rumunki. Manfred niezniechęcony odrzuceniem Valentiny, próbuje szczęścia u innej. Niestety po raz kolejny dostaje kosza. Po powrocie z wycieczki panowie wykorzystują ostatni dzień z dziewczynami, które nazajutrz opuszczają kurort. Idą razem na kolejną imprezę w klubie.

 


 

Oglądaj "Miłosny biznes"!

Premiera: 24 września 20:45

Dołącz do nas na Facebooku!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix