Czy lenistwo weźmie górę nad zasadami ? Zamiana Żon

Aktualności

Czy lenistwo weźmie górę nad zasadami ? Zamiana Żon
Zamiana Żon

 

A w kolejny odcinku „Zamiany Żon” postaramy się sprawdzić gdzie leży granica lenistwa i pracoholizmu?

Ela i Tomek z Bytomia żyją na najwyższych obrotach i ponad wszystko cenią sobie ciężką pracę. Oboje wierzą, że nie ma dróg na skróty, a wysiłek to jedyny sposób na sukces i realizację marzeń. Zgodnie z tą zasadą przedsiębiorcza Ela pracuje na etacie w banku, dokształca się na studiach zaocznych, a dodatkowo rano i wieczorem pomaga Tomkowi w prowadzeniu rodzinnego interesu – piekarni i cukierni. Pracowita para nawet nieliczne wolne chwile woli spędzać aktywnie – zamiast siedzenia przed telewizorem wybierają sport i wycieczki za miasto.

Zdecydowanie niższy bieg w życiu wrzucają Danusia zwaną Daną i Andrzej z opolskich Siołkowic. Pan domu dorywczo łapie zlecenia przy wykończeniach, a jego partnerka od urodzenia ich dziś już 6-letniej córki w żadnej pracy nie może zagrzać miejsca na dłużej. Dni płyną im spokojnie i raczej bez pośpiechu, więc Danie nie spieszy się również do powrotu do pracy. Tym bardziej, że w utrzymaniu rodziny pomagają im zasiłki socjalne i 500+. Danusia wierzy, że w życiu są sprawy ważniejsze od pracy i na własny rozwój jeszcze nadejdzie pora... za jakiś czas.

To będzie prawdziwe zderzenie światów! Czy zapracowana Ela doceni chwilę odpoczynku? Jak Dana zareaguje na pobudki o 5 nad ranem i czy przekonane o własnych racjach kobiety w nowych domach postawią na swoim? To wszystko już w najbliższym odcinku „Zamiany Żon”!

 

PREMIERA: "Zamiana Żon" Czwartek 22:30

Powtórki: Sobota 21:00 i Niedziela 16:05

tvnpix