Archiwum

Dama na zmywaku.Wieśniaczka odkrywa swoją kobiecość

Aktualności

Dama na zmywaku.Wieśniaczka odkrywa swoją kobiecość
Dama na zmywaku

 

Dama na zmywaku.Wieśniaczka odkrywa swoją kobiecość

Mieszkająca w Warszawie Natasza dzień rozpoczyna od medytacji i jogi. Jako zastępczyni dyrektora w firmie paliwowej może pozwolić sobie na spełnianie wielu kobiecych zachcianek. Buty najbardziej lubi kupować w Moskwie a stylowe ubrania w Mediolanie. Jej największą słabością są jednak perły na które nie szczędzi pieniędzy. Czy przyzwyczajona do wygód i kochająca czystość Natasza poradzi sobie w domu w którym ciepła woda jest luksusem?

Ania z kaszubskiej wsi Brusy Jaglie nie ma czasu na szukanie harmonii. Jako pracująca dorywczo matka czwórki dzieci z trudem znajduje chwilę na odpoczynek. Jej codzienność wypełniona jest dbaniem o gospodarstwo i rodzinę, czego pilnuje kochający ją, acz władczy mąż. Jak Ania zareaguje na atrakcyjnego jogina który odwiedzi ją w nocy w apartamencie? Jakie wrażenie zrobi na niej wizyta w teatrze na współczesnej sztuce? Jaka rozrywka damy będzie dla niej „stratą czasu”?

 

PREMIERA: "Damy i Wieśniaczki.PL" Czwartek 22:00

Powtórki: Sobota 21:00, Niedziela 16:05

Komentarze (11)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Córka Nataszy Waleria kilka lat temu wystąpiła w reklamie Nationale Nederlanden "Mamy serce do ubezpieczenia".

~Gość

dlaczego odcinków programu nie można oglądać na Playerze?

~Gość

Jak można się poniżać w tym programie dla paru groszy?Czy wieśniaczka pomyślała,że jej dzieci będą wyśmiewane w szkole?Mąż został ukazany jako wiejski despota,zaniedbany,prostacki.Obraz polskiej wsi w krzywym zwierciadle..

~Gość

Oglądam ten program i jest fajny. Obie strony mogą poznać inny styl życia. A Damy są miłe i bardzo pomocne I obie strony poniekąd docenią swoje życie. Ja chcę do programu :) Jestem ze Wsi :)

~Gość

Zastępca dyrektora w firmie paliwowej .... kto wierzy w takie bajki?

~Gość

A to akurat prawda.

~Gość

dokładnie, a poza tym skończyła też medycynę i jeszcze dwa inne kierunki

~Gość

Akurat serio, możesz sobie sprawdzić. Pracuje w gazpromie w Warszawie

~Gość

Trochę to wszystko wyreżyserowane na potrzeby programu, Brusy Jaglie to piękna zadbana wieś, w programie pokazana jako "zadupie" , nie pokazano tego co w okolicy najpiękniejsze.

~Gość

Podzielam stanowisko innych, którzy tutaj wpisują się. Nie wszystkie kobiety ze wsi są takie jak ukazuje program. To duże uogólnienie. Jednakże, nawet te kobiety tzw - "wieśniaczki" dostrzegają niejednokrotnie jedną rzecz - wulgaryzm w sposobie życia tzw. "dam". Aż zastanawia, kim tak naprawdę są te "damy" w codziennym życiu.

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix