Archiwum

Damy i Wieśniaczki.PL - nowy Sezon

Aktualności

Damy i Wieśniaczki.PL - nowy Sezon
Damy i Wieśniaczki.PL, TTV

 

Damy i Wieśniaczki.PL - nowy Sezon


Po głośnym sukcesie pierwszego sezonu, na dobre zadomowione na antenie TTV DAMY I WIEŚNIACZKI.PL powrócą na ekrany wraz z nowymi bohaterkami i nowymi wyzwaniami, na jakie wystawi je zimowa aura.

W drugim sezonie bohaterki z prowincji wybiorą się na zakupy w towarzystwie ekspertów, wśród których będzie m.in. blogerka Macadamian Girl, a jedną z Dam będzie Agnieszka Orzechowska.

Bogate, pewne siebie i zadbane polskie damy, pojadą się na głęboką prowincję. Niektóre z nich po raz pierwszy w życiu. Tam czeka je ciężka, fizyczna praca, wstawanie z kurami i bieda na każdym rogu. Zderzone z codziennymi problemami życia na wsi, będą próbowały opanować sytuację. W tym świecie nikt im nie zaserwuje na obiad sushi. Jak w tych warunkach damy poradzą sobie z gotowaniem dla wielodzietnej rodziny? Czy przeżyją kilka dni bez bieżącej wody i łazienki? 
W tym samym czasie dziewczyny z prowincji, które na co dzień ledwo wiążą koniec z końcem, zasmakują luksusu. Życie na bogato to ostatnia rzecz, której się spodziewały. Czy drogie kosmetyki, apartamenty i markowe ubrania zrobią na nich wrażenie? Jak odnajdą się w wielkomiejskim życiu?

Szeroko komentowany, kontrowersyjny hit TTV powraca w każdy czwartek, już od marca 2017.


PREMIERA: "Damy i Wieśniaczki" CZWARTEK, 2 marca 2017

tvnpix