Archiwum

Druga Twarz - WIELKA PREMIERA !!!

Aktualności

Druga Twarz - WIELKA PREMIERA !!!
Druga Twarz

 

Druga Twarz - WIELKA PREMIERA !!!

Pierwszy odcinek programu DRUGA TWARZ już 1 października!

Prowadząca program Karolina Gilon i uznani eksperci: Marcin Tyszka, Malwina Wędzikowska oraz Łukasz Urbański spróbują dokonać spektakularnych metamorfoz bohaterom, którzy zaszokują Was nie tylko wyglądem.

Do studia zawitają: nieakceptująca swojego syna matka, która nazywa go "potworem", Jarek, który ze względu na wygląd we własnej firmie woli udawać pracownika oraz kobieta, która utraciła swoją atrakcyjność i musiała przestać "zarabiać ciałem". Ich historie zrobią wielkie wrażenie na ekspertach. Marcin Tyszka na własnej skórze pozna znaczenie słowa "onieśmielenie". Malwina spróbuje dokonać przemiany indiańskiego wodza w alter ego Johnnego Deppa. Prośba jednej z bohaterek poróżni ekspertów do tego stopnia, że Łukasz Urbański nie będzie chciał przeprowadzić metamorfozy. Emocje sięgną szczytu podczas zaskakującego show na środku krakowskiego Kazimierza.

 

Czy zaproponowana przez ekspertów Druga Twarz stanie się dla bohaterów ich pierwszą twarzą? Czy któryś z nich będzie chciał wrócić do swojego starego wyglądu?

 

PREMIERA : "Druga Twarz" Niedziela 22:00

Powtórki: Czwartek 20:50 , Sobota 24:15, Niedziela 8:10

Komentarze (7)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

WCZORAJSZY ODCINEK TJ 22/04/2018 ZROBIŁ NA MNIE OGROMNE WRAŻENIE A GŁOWNIE CHODZI MI O DZIEWCZYNE Z BLIZNAMI PO PROSTU WOW SAMA BORYKAM SIE Z BLIZNAMI PO STRASZNYM TRĄDZIKU I TEZ ICH NIE CIĘRPIE MAM KLOPLEKSY I NIE LUBIE SIEBIE .ZROBILISCIE MEGA ROBOTE . POWTORZE SIE WOW

~Gość

Hej :)) Sama mam podobny problem. Czy orientujesz się, w jakiej klinice był wykonywany ten zabieg? Chętnie umówiłabym się na konsultację.

~Gość

Mam tylko nadzieję, że ta... Pani, nie założy więcej pagonów młodszego chorążego. To stopień wojskowy, na który trzeba sobie zasłużyć, a niektórzy pracują na to kilkanaście, kilkadziesiąt lat...

~Gość

interesują minie spodnie Jarka po metamorfozie macie może pojęcie co to za firma itd:

~Gość

30 sekund reklam na 30 sekund zwiastuna nawet Polsat pobliście 2/10

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix