Archiwum

Dżentelmeni i Wieśniacy - NOWOŚĆ

Aktualności

Dżentelmeni i Wieśniacy - NOWOŚĆ
Dżentelmeni i Wieśniacy w TTV

 

DŻENTELMENI I WIEŚNIACY

 

Nie tylko płeć piękna ma odwagę zmierzyć się z zaskakującą rzeczywistością życia na wsi i luksusowym wielkomiejskim stylem.
Sukces serii „DAMY I WIEŚNIACZKI” sprawił, że jesienią w TTV szlakiem przetartym przez panie wyruszą tym razem panowie.

DŻENTELMENI I WIEŚNIACY zaskoczą tych, którzy myśleli, że mężczyźni potrafią jedynie siedzieć przed telewizorem.

W serii DŻENTELMENI I WIEŚNIACY męska duma mieszczan zostanie skonfrontowana z surową rzeczywistością wsi. Czy łatwo im będzie się przesiąść z wypasionej fury na… furmankę czy ciągnik?   Jak na wielkomiejskich salonach odnajdą się wiejscy gospodarze?

Formuła  doskonale znanego widzom programu pozostaje ta sama.  Dwóch mężczyzn z krańcowo różnych światów zamieni się rolami i życiem. Po trzech dniach okaże się, czy do bycia dżentelmenem wystarczy mieć  wypchany portfel, luksusowe auto i piękne kobiety u boku?

Siła programu polega na prawdziwej dawce reality, z którą mierzą się bohaterowie. Panowie trafią w miejsca, które znali jedynie ze słyszenia.
Sprawdzimy czy ceniący markowe ciuchy dżentelmen, ma szansę modnie się ubrać w wiejskim lumpeksie? Czy uwielbiający szybkie samochody właściciel agencji modelek z podobną pasją poprowadzi traktor?  Nie zabraknie też męskich przepychanek i porachunków. Pewny siebie, muskularny biznesmen spróbuje wyjść cało z pojedynku z lokalnymi osiłkami, a przystojny dżentelmen spróbuje zaimponować skromnym mieszkankom polskich wsi.

Nie mniejsze emocje towarzyszyć będą drugiej stronie. Czy gospodarz, nie przywiązujący wagi do swojego wyglądu, sprosta trendom mody miejskiej i godnie zniesie depilację całego ciała?

Jakie szanse na karierę modela ma  pracownik zakładu wulkanizacyjnego z głębokiej prowincji?

 

 

 

PREMIERA: "Dżentelmeni i Wieśniacy" Czwartek, 31 sierpnia, godzina 22:30

Komentarze (17)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Ten cały "dżentelmen" z odcinka 07.02.2018 to o wiele bardziej "wieśniak" niż ten z wioski. Jakim językiem on się posługuje! Zero dżentelmeństwa w nim! Nie wiem, czemu ma służyć ten program i skąd ci ludzie mają tyle kasy, ale nie ma sprawiedliwości na tym świecie... "wieśniak" z tego odcinka bije na głowę tego niby "dżentelmena"...... rozwiń

~Gość

Wy mi tylko jedno wytłumaczcie, wielki dżentelmen z drugiego odcina, model ą ę bułkę przez bibułkę, wsią nieskażony a jego dziewczyna ma na imię HALINA :))) Sorry, ale dziś nikt w mieście tak córki nie nazwie, Halinka to już dziś jest typowo wiejskie imię, ciekawe z której wioski laska przyjechała i teraz damę zgrywa obok tego zadufanego... rozwiń

~Gość

dziś tak nikt nie nazywa, ale 20 lat temu może, może... ;) poza tym różne są gusta, niektórzy mimo tego że są z miasta nie przejmują się mieszczuchami tylko po prostu nazywają dzieci tak, jak im się podoba.

~Gość

Gdzie można zobaczyć archiwalne odcinki?

~Gość

No właśnie. Bo ja też jestem zainteresowany. Udziałem w programie. Są jeszcze jakieś wolne miejsca? Dają jakie piniondze?

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix