Dzień, w którym pojawiła się forsa - NOWOŚĆ !!!

Aktualności

Dzień, w którym pojawiła się forsa - NOWOŚĆ !!!
Dorota Wellman, Dzień, w którym pojawiła sie forsa, TTV

Dzień, w którym pojawiła się forsa - NOWOŚĆ !!!

DZIEŃ, W KTÓRYM POJAWIŁA SIĘ FORSA to program, który zaczyna się od finansowej rewolucji.  W każdym odcinku jedna potrzebująca rodzina znajdzie pod swoimi drzwiami znaczną kwotę pieniędzy i spróbuje dzięki nim ułożyć swoje życie na nowo.
W kluczowych momentach do akcji wkroczy Dorota Wellman, która dla uczestników programu będzie przewodnikiem po zaskakującej rzeczywistości.

DZIEŃ, W KTÓRYM POJAWIŁA SIĘ FORSA opowiada o sytuacji ludzi, w życiu których zdarza coś zaskakującego. Uczestnicy programu, na co dzień znajdujący się trudnym położeniu, często powtarzają, że gdyby mieli pieniądze, to...  Sposób, w jaki wykorzystają gotówkę, będzie zależał tylko od nich samych. Czy obdarowani ulegną pokusie natychmiastowego wydawania pieniędzy? Czy wpadną w szał zakupów, czy raczej wybiorą bardziej perspektywiczne podejście? A może odważą się zainwestować?

Uczestnicząca w projekcje Dorota Wellman,  będzie im służyć niezbędnym wsparciem, a w razie potrzeby i na wyraźną prośbę bohaterów programu, sięgnie po ekspertów i doradzi jak optymalnie rozdysponować gotówkę.


Czy ten przełomowy i niecodzienny program telewizyjny zmieni rzeczywistość biorących w nim udział ludzi ? Czy niespodzianka w postaci pieniędzy rozwiąże ich problemy, a bohaterowie będą potrafili wyciągnąć naukę z dotychczasowego życia? Tego wszystkiego dowiemy się już niebawem.

 

PREMIERA: "Dzień, w którym pojawiła się forsa" NIEDZIELA, 16:00
POWTÓRKI: niedziela, 22:00tvnpix