Dzień, w którym pojawiła się forsa - NOWOŚĆ !!!

Aktualności

Dzień, w którym pojawiła się forsa - NOWOŚĆ !!!
Dorota Wellman, Dzień, w którym pojawiła sie forsa, TTV

 

DZIEŃ, W KTÓRYM POJAWIŁA SIĘ FORSA to program, który zaczyna się od finansowej rewolucji.  W każdym odcinku jedna potrzebująca rodzina znajdzie pod swoimi drzwiami znaczną kwotę pieniędzy i spróbuje dzięki nim ułożyć swoje życie na nowo.

DZIEŃ, W KTÓRYM POJAWIŁA SIĘ FORSA opowiada o sytuacji ludzi, w życiu których zdarza coś zaskakującego. Uczestnicy programu, na co dzień znajdujący się trudnym położeniu, często powtarzają, że gdyby mieli pieniądze, to...  Sposób, w jaki wykorzystają gotówkę, będzie zależał tylko od nich samych. Czy obdarowani ulegną pokusie natychmiastowego wydawania pieniędzy? Czy wpadną w szał zakupów, czy raczej wybiorą bardziej perspektywiczne podejście? A może odważą się zainwestować?

Uczestniczący w projekcie Przemek Kossakowski, wielokrotnie konfrontujący się z nową rzeczywistością, będzie służyć bohaterom wsparciem.

Czy ten przełomowy i niecodzienny program telewizyjny zmieni rzeczywistość biorących w nim udział ludzi ? Czy niespodzianka w postaci pieniędzy rozwiąże ich problemy, a bohaterowie będą potrafili wyciągnąć naukę z dotychczasowego życia? Tego wszystkiego dowiemy się już niebawem.

tvnpix