Archiwum

Dzisiaj START. Nowy Sezon Gogglebox.Przed telewizorem

Aktualności

Dzisiaj START. Nowy Sezon Gogglebox.Przed telewizorem
Big Boy, Gogglebox.Przed Telewizorem

 

Dzisiaj startuje  NOWY SEZON "Gogglebox.Przed telewizorem"

Zapraszamy na pierwszy odcinek Gogglebox  w tym sezonie! Nasi bohaterowie powracają pełni energii i uzbrojeni w ostry jak brzytwa język. A już dzisiaj ich recenzji poddany zostanie pierwszy odcinek  nowego sezonu Agenta. Kto z naszych bohaterów ma lek wysokości zobaczycie już dziś,o 22:00

Wasi ulubieni widzowie obejrzeli również wielki hit TVP czyli Koronę Królów, a poruszył ich zwłaszcza jeden z wątków osadzonej  w średniowieczu telenoweli. Nie szczędzili sobie również kąśliwych uwag a żartow padło co nie miara. W Milionerach jak zawsze starali się uczestniczyć w rozgrywce wraz z uczestnikami programu,odpowiadając na najbardziej zagadkowe pytania.

Koniez zimy to również nowe odcinki jednego z największych hitów TVN czyli Kuchennych Rewolucji. Nasi bohaterowie uwielbiają Magdę Gessler i jej przygody w kuchni, i jak zawsze wyjątkowo trafnie i dowcipnie komentowali jej rewolucje.Na deser zmierzyli się z nowym programem Przemka Kossakowskiego  czyli Kossakowski.Wtajemniczenie.Co zrobiło na nich największe wrażenie-zobaczycie już dzisiaj o 22:00.

 

PREMIERA:  "Gogglebox.Przed telewizorem" Poniedziałek 22:00

Powtórki: Środa 23:15, Sobota 8:45, Niedziela 14:45

tvnpix