Archiwum

Egzaminy w Nauce Jazdy

Aktualności

Egzaminy w Nauce Jazdy
Nauka Jazdy, TTV

 

Egzaminy w Nauce Jazdy

Czas na kolejny odcinek "Nauki Jazdy", w którym zobaczycie egzaminacyjne zmagania Waszych ulubieńców...

Na egzaminacyjnym placu boju Annę Guzior- Rutynę czeka rutynowe zdanie – jazda po łuku.  Wspiera ją Justyna Kalisz i Johnatan, który na swój egzamin musi jeszcze trochę poczekać.

Klaudia Pilarska, bardzo by chciała podzielić los swojej siostry, Karoliny i zdobyć upragnione prawo jazdy. Po zaliczonych zadaniach egzaminacyjnych na placu manewrowym wyjeżdża na miasto, ale tam czeka ją wiele niespodzianek.

To nie będzie łatwy dzień dla Jonathana. Justyna Kalisz wrzuci go na głęboką wodę. Johny sprawdzi swoje umiejętności w Warszawie podczas egzaminu wewnętrznego pod okiem Edyty Bartosiak.

Na egzamin państwowy stawi się również Emilia i Przemek. Oboje zmierzą się z morderczym łukiem egzaminacyjnym, niestety tylko jedno z nich wygra tę nierówną walkę z ruchem drogowym. Poleją się łzy radości ale też smutku.

Sonia Kuczeńska po wielu drogowych perypetiach przystępuje do egzaminu państwowego. Po perfekcyjnym przejechaniu łuku wyjeżdża, ale już nie tak perfekcyjnie na miasto. Ma mocne wsparcie swojej mentorki Edyty Bartosiak oraz pani Krysi, która o swoim egzaminie może na razie pomarzyć. W kolejnym odcinku dowiecie się dlaczego. Czy obserwowanie zmagań innych wystarczy by samemu zdać egzamin?

 

PREMIERA: "Nauka jazdy" Wtorek 22:00

Powtórki: Sobota 19:10, Niedziela 17:10

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix