Archiwum

"Express": Trzecia rozprawa w procesie Katarzyny W.

Aktualności

Dziś 17:45, 19:45 i 21:45
"Express": Trzecia rozprawa w procesie Katarzyny W.
kas.jpg

W dzisiejszym "Expressie" między innymi:

Przed sądem w Katowicach trzecia rozprawa w procesie Katarzyny W., oskarżonej o zabójstwo swojej półrocznej córki Magdy. Zeznawać jako świadek ma Krzysztof Rutkowski, właściciel agencji detektywistycznej.

Areszt za potrójne morderstwo. Prokuratorzy znaleźli broń, z której zastrzelono trzyosobową rodzinę z Gdańska. Podejrzany o brutalne zabójstwo trzyosobowej rodziny 32-latni Semir S. najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie - zadecydował gdański sąd.

Dramat na wschodzie Stanów Zjednoczonych. W Indianie prywatny odrzutowiec spadł na osiedle. Zginął pilot i pasażer samolotu, trzy inne osoby trafiły do szpitala. Ich życiu nic nie zagraża.

Prawo do rocznego urlopu macierzyńskiego - jeśli dziecko urodziło się po północy. Przepisy wydłużające urlopy macierzyńskie mają wejść w życie od września. Skorzystają z niej również te mamy, które będą wtedy w trakcie urlopu macierzyńskiego. Warunkiem jest więc urodzenie dziecka po 17 marca. Mamy, które urodziły po północy są szczęśliwe. Te, które z dzieckiem będą krócej - zawiedzione...

W polskiej policji nie będzie kolorowo! Koniec z jaskrawymi okularami, brązowymi paskami do zegarków, mocnym makijażem czy pomalowanymi paznokciami. Parasol ma być klasyczny, a teczka czarna. Komenda Główna sporządziła nowy regulamin. Szaro więc maluje się przyszłość policjantek i policjantów.

Mimo kryzysu bawią się na bogato! Dziesiątki tysięcy Greków wyszło na ulice portowego miasta Patras by hucznie pożegnać karnawał. W barwnym korowodzie nie zabrakło odniesień do sytuacji gospodarczej kraju.

Na "Express" zaprasza Jakub Porada

Codziennie o 17:45 i 19:45
Od poniedziałku do piątku też o 21:45

Kontakt e-mail: express@ttv.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix