Archiwum

Instruktorzy czy kursanci ? Kto wygra wojnę nerwów?

Aktualności

 Instruktorzy czy kursanci ? Kto wygra wojnę nerwów?
Zbigniew Chrzan, Nauka Jazdy

 

 

Instruktorzy czy kursanci ? Kto wygra wojnę nerwów?

 

W drugim odcinku „Nauki jazdy” poznamy kolejnych kursantów!Warszawskie arterie rozgrzeje Sonia — ognista tancerka. Kursantka jest pełna kontrastów. Za dnia można ją spotkać w kościele, gdzie modli się o dobre wyniki nauki jazdy, a wieczory spędza w klubach muzycznych tańcząc w… kieliszku. Kierowcy uważajcie, bo Sonia zawsze ma pierwszeństwo!

W Krakowie Łukasz Kmiecik czeka na Eryka — sportowca i fotomodela. To nie będzie łatwa przejażdżka, bo kursant jest w gorącej wodzie kąpany.

Czy spokojny Łukasz i niecierpliwy Eryk znajdą wspólny język?

W Jaworznie na placu manewrowym nastąpi erupcja elokwencji i elegancji. To tu papieski majestat instruktora Zbyszka Chrzana zderzy się z poetyckim stylem Kamila Losiaka. Taka eksplozja położy kilka słupków na placu…

Jeśli na warszawskiej ulicy zobaczycie żółtą eLkę poruszającą się z zawrotną prędkością 20km/h, to znak, że trafiliście na Krystynę Niewińską i jej instruktorkę Edytę Bartosiak.Kursantka wciąż boi się wyższych prędkości, ale może to i lepiej, bo i tym razem odwiedzimy kołami krawężniki, chodniki i pasy zieleni.

U instruktorki Justyny Kalisz tłok. Wszystko dlatego, że podjęła się nauki jazdy Emilię i Przemka — śląskich rodziców siedmiorga dzieci. Brak samochodu i brak czasu to największe zmartwienie kursantów i Justyna postanowiła to zmienić.

 

PREMIERA: "Nauka Jazdy" Wtorek 22:00

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix