Archiwum

Kosa za ladą

Aktualności

Kosa za ladą
Kosa za ladą

 

Kossakowski za ladą

Wiele polskich kobiet na co dzień pracuje w sklepach. Dla niewtajemniczonych ich obowiązki mogą wydawać się trywialne. Nic bardziej mylnego.

Na własnej skórze przekona się o tym Przemek Kossakowski, który trafi w sam środek przedświątecznego zamieszania w dużym markecie. Przyjdzie mu sprawdzić się jako kasjer, sprzedawca na stoisku mięsnym oraz pracownik działu z nabiałem. Ogrom obowiązków i nawał ciężkiej pracy nie pozwolą mu na chwilę odpoczynku. Czy Przemek, który nie lubi konfliktów poradzi sobie z trudnymi, wymagającymi i kapryśnymi klientami? Jak sprawdzi się w świecie zdominowanym przez kobiety? Przemek szybko przekona się, że każdy błąd i brak skrupulatności w dopełnianiu obowiązków może być bardzo kosztowny. Dowie się też, że nieprzestrzeganie błahych reguł może się skończyć wstydliwymi wpadkami.

"Kossakowski.Inicjacja" Piątek 22:30

Komentarze (3)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Chyba w tym trochę reżyserki. Pracownice sprawiały wrażenie jakby z góry wiedziały, że ich zadaniem będzie dokopać nowicjuszowi. Kto wie czy agresywna klientka również nie było wtajemniczona w cel programu.
Rozczarowanie odcinkiem.

~Gość

znam to z życia tacy są klienci zero wyrozumiałości ..egoizm i jeszcze raz egoizm

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix