Archiwum

Kossakowski kłamie w Inicjacji !!!

Aktualności

Kossakowski kłamie w Inicjacji !!!
Przemek Kossakowski.Inicjacja 2017

 

Kossakowski kłamie !!!

Oszust. Niby wstydliwa obelga, ale praktycznie każdy z nas jest choć trochę oszustem. Kłamiemy swoim bliskim, nieznajomym, samym sobie. Kłamiemy dla zysku, przyjemności, wygody. A może oszustwo stało się stylem życia? W najbliższym odcinku Inicjacji Przemek Kossakowski wcieli się w rolę zawodowego kłamcy. Co z tego wyniknie?

Przemek nauczy się technik manipulacyjnych, które przeciętnemu człowiekowi nie są znane. Co to znaczy "łowić leszcza" na dworcu kolejowym? Jak sprzedawca może rozbudzić najbardziej dziecięce pragnienia w kliencie? Jak zostać "gorylem-zdobywcą" który uwiedzie każdą kobietę? Czy Kossakowski potrafi skutecznie kłamać i oszukiwać? Czy będzie w stanie wykorzystać ludzką naiwność? A może powstrzymają go wstyd i zasady moralne?

Na koniec jego prawdomówność  zbada wariograf. Cała prawda o Przemku wyjdzie na jaw. Jeśli chcecie poznać jego najgłębiej skrywane tajemnice i pragnienia musicie obejrzeć ten odcinek do końca!

PREMIERA: "Kossakowski.Inicjacja" Sobota 22:00

Powtórki: Niedziela 21:30, Środa 22:45

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
skibitom

Panie Przemku,
Pozdrawiam z Katowic. Jak zwykle świetna prezentacja nowej inicjacji, w nieznamym dla większości zjadaczy chleba weryfikacji stwierdzanych zdań przy użyciu wariografu.
Z mojego doświadczenia wynikającego na podstawie badanie EMG pacjentów możliwości manipulowania wariografem osiągamy będąc w stanie alfa- czyli tak... rozwiń

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix