Archiwum

Kossakowski trenuje na Gilon!!!

Aktualności

Kossakowski trenuje na Gilon!!!
Przemek Kossakowski, Karolina Gilon

 

Kossakowski w korporacji.Karolina Gilon pomaga mu odnaleźć się w świecie upiększania.

Bycie  asystentem to dla wielu osób pierwszy krok w zawodowej karierze. Dla Przemka Kossakowskiego to całkiem inny świat. Podczas najbliższej Inicjacji sprawdzi czy nadawałby się na czyjąś prawą rękę.

Przemek spróbuje swoich sił w międzynarodowej korporacji IT. Czy praca w takim miejscu to rzeczywiście niekończące się nadgodziny i wyścig szczurów? A może to właśnie w korporacji człowiek może rozwinąć skrzydła i liczyć na  szybki awans? Przemek spróbuje przekonać się jak jest naprawdę. Jako asystent  wiceprezesa dostanie tyle obowiązków, że nie znajdzie chwili wytchnienia. Jego brak znajomości zasad panujących sprawi, że wyróżniał się będzie nawet ubiorem. Jaki sposób na organizację międzynarodowej konferencji znajdzie Przemek, który nie zna języków obcych? Czy uda mu się zrealizować zlecenie od którego zależeć będzie szczęście osobiste  jego przełożonego?

Jego inicjacja nie skończy się jednak na pobycie w korporacji. Jako asystent wybitnego polskiego wizażysty, Sergiusza Osmańskiego, wkroczy w świat, w którym istotne są najmniejsze detale. Żeby sprawdzić się w nowej roli Przemek będzie potrzebował pewnej ręki, opanowania, znajomości najnowszych trendów, odrobiny kobiecego instynktu oraz bezcennych wskazówek Karoliny Gilon. Czy pomoże mu tu jego talent malarski? Jak spisze się w ferworze przygotowań do wielkiej telewizyjnej gali? Na zakończenie przygody z wizażem Przemek dostanie zadanie, którego kompletnie się nie spodziewał.

 

PREMIERA: "Kossakowski.Inicjacja" Sobota 22:00

Powtórki: Niedziela 21:30, Środa 22:45

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix