Archiwum

Kossakowski w poprawczaku

Aktualności

Kossakowski w poprawczaku
Kossakowski Inicjacja, TTV

 

Czas na kolejna inicjację w życiu Przemka Kossakowskiego.

Tym razem Przemek spróbuje swoich sił jako wychowawca w Zakładzie Poprawczym w Grodzisku Wielkopolskim. Jest to ośrodek o zaostrzonym rygorze, gdzie trafiają podopieczni, nad którymi w innych placówkach nikt nie był w stanie zapanować. Otoczeni wysokim murem przez całą dobą żyją pod czujnym okiem kamer. Nie mają prawa, żeby swobodnie poruszać się po terenie zakładu. Obowiązuje rygorystyczny system kar i nagród. Zasady nie odbiegają od tych panujących w więzieniach.

Jak odnajdzie się tu Kossakowski? By wkupić się w łaski chłopaków będzie musiał  dowieść, że jest prawdziwym twardzielem. Podopieczni wyznaczą mu nie lada wyzwanie w wyniku którego spędzi noc w izolatce. Przemek spróbuje też czegoś nauczyć podopiecznych, ale czy mu się to uda? A może to oni nauczą czegoś jego? J

Przemek Kossakowski przygotuje także niespodziankę i podaruje im kilka godzin swobody. Jak na wolności zachowają się jego podopieczni? Czy skorzystają z szansy na ucieczkę i ulotnią się, a może jednak na koniec dnia wrócą za kraty?

 

PREMIERA: "Kossakowski.Inicjacja" Piątek 22:00

Powtórka : Sobota 19:00, Niedziela 21:30

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix