Archiwum

Królowe Życia - Dagmara.Zobacz VIDEO

Aktualności

Królowe Życia - Dagmara.Zobacz VIDEO
Dagmara, Królowe życia

 

Dagmara - czas na Królowe Życia w TTV.

Telenowela dokumentalna „Królowe życia” pozwoli nam wejść do świata ludzi nieprzeciętnych, takich którzy wyróżniają się z tłumu. Są barwni, przebojowi i  słychać ich z daleka. Ludzi, którzy nie przejmują się opiniami na swój temat.Nie ma znaczenia ich status materialny, nie ma znaczenia czy mieszkają w bloku czy w apartamentowcu mają jedno wspólne marzenie - być jedyną w swoim rodzaju polską Królową Życia.

Czas poznać Dagmarę.

Dagmara po latach tułaczki po świecie i wygodnego życia w Stanach Zjednoczonych postanowiła wrócić do rodzinnego Kłodzka. Z powrotem przygnała ją tęsknota za bliskimi. Męczył ją ogrom Ameryki, uliczne korki i wieczny pośpiech. Ale amerykańskie upodobanie do rozmachu weszło jej już  krew. W niewielkim dolnośląskim miasteczku mówią na nią Amerykanka.  Lubi błyszczeć. Bez biżuterii i szpilek z domu nie wychodzi. Lubi futra, stylowe meble i mercedesy.

Wychowuje 15-letniego syna Conana i buduje dyskotekę marzeń. Bezkompromisowa i otwarta na ludzi. Ma żyłkę do interesów. Przyznaje, że grzeszy – za dużo przeklina i za głośno krzyczy, ale serce ma gołębie. Dogaduje się z bezdomnym Ryśkiem, zupełnie nie znajduje natomiast zrozumienia u innych kobiet. No, chyba, że to babcia Ela – jej najlepsza przyjaciółka i życiowa ostoja. Taka sama jak Dagmara – gdy trzeba tupnie, gdy trzeba przytuli.

 

PREMIERA: "Królowe Życia" 11 Listopada o 20:00

 

 

 

 


tvnpix