Archiwum

Królowe Życia - Dagmara.Zobacz VIDEO

Aktualności

Królowe Życia - Dagmara.Zobacz VIDEO
Dagmara, Królowe życia

 

Dagmara - czas na Królowe Życia w TTV.

Telenowela dokumentalna „Królowe życia” pozwoli nam wejść do świata ludzi nieprzeciętnych, takich którzy wyróżniają się z tłumu. Są barwni, przebojowi i  słychać ich z daleka. Ludzi, którzy nie przejmują się opiniami na swój temat.Nie ma znaczenia ich status materialny, nie ma znaczenia czy mieszkają w bloku czy w apartamentowcu mają jedno wspólne marzenie - być jedyną w swoim rodzaju polską Królową Życia.

Czas poznać Dagmarę.

Dagmara po latach tułaczki po świecie i wygodnego życia w Stanach Zjednoczonych postanowiła wrócić do rodzinnego Kłodzka. Z powrotem przygnała ją tęsknota za bliskimi. Męczył ją ogrom Ameryki, uliczne korki i wieczny pośpiech. Ale amerykańskie upodobanie do rozmachu weszło jej już  krew. W niewielkim dolnośląskim miasteczku mówią na nią Amerykanka.  Lubi błyszczeć. Bez biżuterii i szpilek z domu nie wychodzi. Lubi futra, stylowe meble i mercedesy.

Wychowuje 15-letniego syna Conana i buduje dyskotekę marzeń. Bezkompromisowa i otwarta na ludzi. Ma żyłkę do interesów. Przyznaje, że grzeszy – za dużo przeklina i za głośno krzyczy, ale serce ma gołębie. Dogaduje się z bezdomnym Ryśkiem, zupełnie nie znajduje natomiast zrozumienia u innych kobiet. No, chyba, że to babcia Ela – jej najlepsza przyjaciółka i życiowa ostoja. Taka sama jak Dagmara – gdy trzeba tupnie, gdy trzeba przytuli.

 

PREMIERA: "Królowe Życia" 11 Listopada o 20:00

 

 

 

 


Komentarze (50)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

dlaczego nie można normalnie bez logowania itp,,, obejrzeć odcinków od 1 do najnowszego wpisuję w np; google królowe życia wyskakują tylko linki z stronami jak ta i nic więcej a jak się pokaże jakiś krótki filmik to więcej reklamy trwają jak filmiki tracicie tylko na tym

~Gość

DAGMARA ZMĘCZONA JUŻ TYM SWOIM ŻYCIEM, CO OSIĄGNIE I DO CZEGO DOJDZIE, TO WSZYSTKO PUSTKA I PRÓŻNOŚĆ. SZKODA CENNEGO CZASU.

~Gość

Dagmara jesteś jedyna w swoim rodzaju tak trzymaj jesteś super:):):)

~Gość

hehehehehheh sama siebie chwalisz? BUAHAHHAHAHAH w czym jesteś super?

~Gość

Kovchaniutka ja Wanda i Moja Pr5zykaciółka Krystel bardzo Ciebie uwielbiamy z odcinka na odcinek czekamy z niecierpliwością może byś nas odwiedziła w Szczecinie jesteś naszym autorytetem naśladujemy Ciebie ale daleko nam do Ciebie kochaniutka możemy tez Ciebie odwiedzić jesli nas zaprosisz były byśmy wdzięczne chociaz na grzyby razem... rozwiń

~Gość

Gabriel z partnerem - podziwiam ich. Jestem matką 17-latka i szczerze nie mam nic przeciwko gejom. Ci chłopcy są sympatycznymi, delikatnymi i jednocześnie silnymi facetami. Wiedzą czego chcą. Brawo chłopcy popieram wsze życie i działania. Nie patrzcie na ludzi ale na to, co dla was w życiu jest ważne i cenne, macie siebie, swój biznes i... rozwiń

~Gość

Heidi

~Gość

Zgadzam sie z toba!:)

~Gość

Pani Dagmara jest fajną kobietą. Nie należy patrzeć na czyjąś przeszłość jeśli z całego serca chce wszystko naprawić. Tak jest w przypadku tej kobiety. podziwiam ją za siłę, determinację i szacunek do drugiego człowieka. Brawo Pani Dagmaro byle tak dalej.

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix