Archiwum

Królowe Życia wracają w iście królewskim stylu - teraz premierowe odcinki aż 2 razy w tygodniu!

Aktualności

Królowe Życia wracają w iście królewskim stylu - teraz premierowe odcinki aż 2 razy w tygodniu!
Królowe Życia, Dagmara Kaźmierska

Dagmara, Rafał, Gabriel, Iza, Kasia i Monika - każdy z nich ma własny sposób na królewskie życie i realizację swojego snu o sukcesie. W kolejnym sezonie do znanych i lubianych królowych dołączy nowa bohaterka - Adrianna, która od razu zapadnie w pamięć widzom.

Wszyscy bohaterowie programu „Królowe życia” posiadają swój własny scenariusz na życie na własnych warunkach. Powrócą już jesienią na antenę TTV. Tym razem... aż dwa razy w tygodniu! Z nimi na pewno nie będziemy się nudzić. Daleko im od przeciętności. Niektórzy widzowie darzą ich ogromną sympatią, inni ich krytykują, a nawet im zazdroszczą.

Czyje perypetie zobaczymy w kolejnym sezonie? Na pewno spotkamy się z Dagmarą, jej rodziną i przyjaciółmi, którzy będą ją wspierać po poważnym wypadku samochodowym. W Głogowie, nad związkiem Rafała i Gabriela pojawią się czarne chmury. Zupełnie inaczej potoczą się losy zakochanych, Izy i Patryka, którzy po kilkunastu latach wreszcie powiedzieli sobie sakramentalne „tak”.

Do grona „Królowych życia” w nowym sezonie dołączy Adrianna, właścicielka butiku, która od kilku lat na co dzień mieszka we Wrocławiu. Wcześniej swoje życie wiodła w Niemczech, gdzie wciąż mieszkają jej synowie. Oryginalna, wyrazista, nie do podrobienia… Pokochała tatuaże do tego stopnia, że w przeciągu dwóch lat zajęły 95% powierzchni jej ciała. Chcesz wiedzieć więcej? Oglądaj "Królowe Życia" już we wrześniu!

 

Premierowe odcinki "Królowych życia"
w piątek i sobotę o godz. 22:00 w TTV.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix