Archiwum

Listopadowe premiery w TTV!

Aktualności

Listopadowe premiery w TTV!
Dzieciaki/ fot. Agnieszka Rzymek

Sezon premier w pełni! TTV nie zawiedzie swoich widzów w długie, jesienne wieczory. W listopadzie na antenie pojawi się wiele atrakcyjnych nowości, w tym długo oczekiwany program "Dzieciaki".

 

Już 1 listopada pierwsza z nowości – produkcja TTV "Dzieciaki". Grupa nastolatków uczęszcza na zajęcia prowadzone przez pracowników fundacji "Oto tu chodzi", założonej przez Piotra Majora. Pod czujnym okiem swoich opiekunów przygotowują spektakl taneczny "Romeo i Julia w nowej odsłonie". Dzięki wspólnej pracy twórczej dzieciaki mają szansę na odnalezienie i rozwijanie swoich talentów. Pomagają im w tym gwiazdy związane ze Śląskiem, m.in. finalista pierwszej edycji programu "You Can Dance" Rafał Kryla "Tito", piłkarz Kamil Kosowski i raper Abradab.

 

W każdym odcinku przedstawiona jest historia jednego z dzieciaków oraz problemy, z którymi się zmaga. Pomimo tego, że są to zwyczajni nastolatkowie, problemy mają często poważne. Ich świat wygląda zupełnie inaczej niż sądzą ich rodzice. Sponsoring, kompromitujące zdjęcia krążące w Internecie, narkotyki, szantaże – z tym muszą sobie radzić na co dzień. Pierwsze spotkanie z "Dzieciakami" na antenie TTV już 1 listopada o godz. 20:00. Premiery kolejnych odcinków w każdy poniedziałek o godz. 21:10.

 

2 listopada kolejna premiera. O godz. 22:00 na antenie TTV pojawi się program, od którego uzależnili się już widzowie na całym świecie. Brytyjska produkcja "4 wesela" przedstawia rywalizacje par o to, kto urządzi najlepsze wesele. Stawka jest wysoka – najlepsi wygrywają wymarzoną podróż poślubną. Czy nie zapomną o co tak naprawdę chodzi w tym pięknym dniu? To się wyjaśni już 2 listopada o godz. 22:00.

 

12 listopada TTV zaprasza na serial dokumentalny "Ekstremalne połowy". Przyjaciele na morzu i konkurenci na lądzie. Trzy rywalizujące ze sobą załogi rybackie pływające po północnym Atlantyku. Zmagają się z burzami, zimnem i zmęczeniem, ale nigdy się nie poddają. Pierwsze spotkanie z nimi już 12 listopada o godz. 18:05 na antenie TTV.

 

Ciekawie zapowiada się też ostatnia z listopadowych nowości, czyli "Licytuj i niszcz". Ten amerykański program pokazuje, jakie skarby kryją się w opuszczonych domach. Pracownicy firmy rozbiórkowej "Demolition Danley" podczas licytacji polują na cenne nieruchomości, aby za chwilę je… całkowicie zniszczyć. Zanim jednak zrównają wszystko z ziemią, dokładnie sprawdzają wszystkie domowe zakamarki. Zdarza im się trafiać na prawdziwe skarby. Znaleźli już na automaty do gry w wersji vintage, a także wojskowe medale z czasów wojny secesyjnej. Pasjonujące poszukiwania, niesamowite historie i dużo adrenaliny – to wszystko w "Licytuj i niszcz" 13 listopada o godz. 21:15 w TTV.

Listopadowe premiery w TTV

 • Dzieciaki/ fot. Agnieszka Rzymek
  Dzieciaki/ fot. Agnieszka Rzymek
  Już 1 listopada nowość – produkcja TTV „Dzieciaki”.1 / 6
 • Ekstremalne połowy
  Ekstremalne połowy
  Pierwszy odcinek "Ekstremalnych połowów" już 12 listopada o godz. 18:05 na antenie TTV!2 / 6
 • 4 wesela
  4 wesela
  "4 wesela" Premiera 2 listopada o godz. 22:003 / 6
 • Dzieciaki/ fot. Agnieszka Rzymek
  Dzieciaki/ fot. Agnieszka Rzymek
  Pierwsze spotkanie z „Dzieciakami” na antenie TTV już 1 listopada o godz. 20:00.4 / 6
 • 4 wesela
  4 wesela
  Od tego programu uzależnili się już widzowie na całym świecie. Zobacz dlaczego w najbliższą sobotę o 22:00!5 / 6
 • Licytuj i niszcz odc. 3
  Licytuj i niszcz odc. 3
  Pasjonujące poszukiwania, niesamowite historie i dużo adrenaliny – to wszystko w "Licytuj i niszcz". 13 listopada o godz. 21:15 w TTV.6 / 6

GaleriaKomentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix