Archiwum

Meta tuż tuż, a kursanci w lesie

Aktualności

Meta tuż tuż, a kursanci w lesie
Klaudia i Łukasz, Nauka Jazdy

 

Meta tuż tuż, a kursanci w lesie

Pasy zapięte, noga na gazie? Zaczynamy. Puszczamy sprzęgło, jedynka i jedziemy ... Nauka Jazdy

Do walki o prawo jazdy wraca… Kuba. Nasz kursant - kibic zasłynął tym, że niespodziewanie wysiadł z eLki, żeby zdążyć na mecz. Teraz już po krótkiej jeździe wydaje się, że stoi na przegranej pozycji u swojego instruktora. Zwłaszcza, że ten ostatni musiał znosić ze stoickim spokojem zachowania kursanta. Czy ostry jak brzytwa Zbigniew Chrzan pokaże mu drugą żółtą kartkę?

Równie nieciekawa atmosfera panuje również w samochodzie Łukasza Kmiecika. Klaudia, wielka fanka instruktora, rozpoczyna już 21. godzinę kursu, ale widocznych postępów wciąż brak. Co mogłoby pomóc kursantce lepiej skoncentrować się na prowadzeniu samochodu, skoro jest zauroczona w instruktorze ?

Tymczasem na Śląsku żółta eLka Justyny Kalisz szaleje po ulicach. Za kierownicą Emilia — mama siedmiorga dzieci. Instruktorka może z bliska przyjrzeć się, jak ciężką pracą jest zajmowanie się taką gromadą.

Uwaga, komunikat dla Warszawy: pani Krystyna nadciąga. Spokojnie, bez paniki — na szczęście nad przerażoną uczennicą panuje spokojna Edyta Bartosiak. Czy w eLce nastąpi (tak wyczekiwany przez wszystkich) przełom?

nauki Jazdy pobiera także blogerka -  JoannaDe, która wyruszy na stołeczne ulice. Kursantka nareszcie będzie miała okazję obejrzeć słynny „Mordor” zza kierownicy, ale czy wysłanie zółtej eLki na wąskie uliczki, to nie jest gotowy przepis na… Horror na Domaniewskiej?

 

PREMIERA: "Nauka jazdy" Wtorek 22:00

Powtórki: Sobota 19:10, Niedziela 17:10

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix