Archiwum

Narkotykowe złoto Kambodży

Aktualności

Premiera: 26 grudnia o 9:55 odc. 2
Narkotykowe złoto Kambodży
Świat bez granic odc. 2

W lasach porastających trudno dostępne góry na zachodzie Kambodży trwa przestępczy proceder, który powoli wyniszcza do niedawna dziewiczą dżunglę. A wszystko po to, by zaspokoić światowy popyt na pigułkę ecstasy. Dziś wyruszamy tropem przestępców.

"Świat bez granicto brytyjski serial dokumentalny, w którym znani i nagradzani  dziennikarze (Adam Yamaguchi, Christof Putzel i Mariana van Zeller) sprawdzają wymiar globalnych zagrożeń oraz ich wpływ na życie każdego mieszkańca ziemi. Poruszają  między innymi tematy dotyczące rasizmu, wykluczenia imigrantów, badają również skalę zagrożonych gatunków zwierząt i zanieczyszczenia środowiska naturalnego. Twórcy serialu nie bali się wyjść poza określone normy, by rzetelnie przedstawić widzom, czasem kontrowersyjne kwestie i zjawiska.

W 2009 roku dziennikarze programu "Świat bez granicsami stali się bohaterami przekazów medialnych. Realizowali materiał o ucieczce mieszkańców Korei Północnej do Chin. Zadanie nie zapowiadało się na niebezpieczne, ani ryzykowne. Jak się okazało byli w błędzie…

Emisja: 9 lipca 23:05

Więcej o programie!

Dołącz do nas na Facebooku!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix