Archiwum

"Nauka Jazdy": "To będzie BAM!"

Aktualności

W 6. odcinku "Nauki Jazdy" Zbigniew Chrzan straci cierpliwość do nowego kursanta.
"Nauka Jazdy": "To będzie BAM!"
Nauka Jazdy

Odpalamy eLkę i wyjeżdżamy na ulice królewskiego Krakowa! Justyna Kalisz spotyka się z małżeństwem Rogalińskich. Na pierwszy ogień idzie Sandra, która nie ukrywa, że jazda w obcym mieście nie jest jej na rękę. Stres Sandry potęguje spotkanie trzeciego stopnia z rowerzystą!

W samochodzie pod instruktorską batutą Zbigniewa Chrzana - Dawid Golik. Chłopak, który na pierwszej jeździe zachowywał spokój i opanowanie, jest dziś jak tykająca bomba z krótkim zapalnikiem! Instruktor dwoi się i troi, żeby opanować kursanta. Finalnie, Zbigniew odwołuje się do swojego smutku, kodeksu etyki instruktorskiej i siły wyższej z dalekiego wschodu… Czy te zabiegi uspokoją nerwy Ślązaka?

Gdzie Krystyna tam kłopoty! Taka z Krysi łobuziara, miota samochodem jak szatan, krzywo widzi… Co jeszcze? Można odnieść wrażenie, że Krystyna uważa, że zasady ruchu drogowego są tylko po to żeby je…łamać. I to wszystko w trakcie lekcji doszkalających u Edyty Bartosiak! Musicie to zobaczyć.

Z drogi śledzie Zbychu jedzie. Zbyszek Grabowski wyjeżdża na miasto. W tym przypadku określenie: wyjeżdża… to spore nadużycie. Być może to jest powód zapiętych pasów instruktora.

Na koniec Łukasz-Brawura Rogaliński! Niepokorny górnik, który już kiedyś był kierowcą, notorycznie zapomina, że spotkania z Justyną to kursu nauki jazdy. Z wielkim trudem, przychodzi mu przyjmowanie instruktażu.

 

Premiera "Nauki Jazdy" we wtorek o godz. 22:30 w TTV.

 

Obejrzyj "Naukę Jazdy" w Player.pl

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix