Nauka Jazdy - wiosną w TTV

Aktualności

Nauka Jazdy - wiosną w TTV
Nauka Jazdy, TTV

 

NAUKA  JAZDY

Wiosną w TTV nowa odsłona kultowej serii „Nauka jazdy”.
Zobaczymy perypetie kandydatów na kierowców, którzy pod okiem trójki instruktorów uczą się jeździć na Śląsku i w Krakowie.

Po czternastu latach popularny program znany z anteny TVN powraca w nieco zmienionej formie do telewizji TTV. Przez ten czas w Polsce przybyło dróg i autostrad, ale czy przybyło dzięki temu dobrych kierowców?

Przekonamy się o tym śledząc zmagania kilkunastu kursantów. Za kierownicę po raz pierwszy wsiądą m.in.: ochroniarz Darek, który nie chce już jeździć do pracy pociągiem, pani Halinka – rencistka z Tarnowa, Żaneta – która chce się przesiąść z meleksa do samochodu i Kamil, który w uzyskaniu prawa jazdy widzi szanse na zdobycie pracy.
Przyszli kierowcy będą się szkolić po okiem charyzmatycznych instruktorów – Anetty Gniezińskiej, Zbigniewa Chrzana i Łukasza Kmiecika. Każdy z nich ma swój patent na opanowanie kursantów i ich zespołu napięcia mięśniowego wbitego w kierownicę.

Nie zabraknie oczywiście nagrody. Na kursantów, którym uda się uzyskać prawo jazdy, czeka niespodzianka. Część z nich dostanie szansę na sprawdzenie swoich umiejętności także zagranicą. Innych będziemy śledzić jak samodzielnie sobie radzą za kółkiem w rodzimej miejscowości.

Już tej wiosny przekonamy się czy NAUKA JAZDY nie poszła w las.

 

PREMIERA: "Nauka Jazdy" WTOREK, 28 luty 22:30

Komentarze (23)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Pan Łukasz jeździ z dwoma kursantkami, o ile mi wiadomo, to w samochodzie poza instruktorem i kursantem może się znajdować jedynie kandydat na instruktora w roli obserwatora - czy się mylę?

~Gość

Gdzie mogę obejrzeć wyemitowane już odcinik Nauki Jazdy z sezonu wiosna 2018?

~Gość

jak wy przestrzegacie własnego programu? we wtorek był, ale o 22:00 a nie o 22:30 i nie obejrzałam , btw wtorek to 27 a nie 28

~Gość

Drogi gościu. Niestety czerpał Pan/Pani wiedzę na temat programu z artykuły z ubiegłego roku , czyli z Wiosny 2017..
W tym roku, czyli w 2018 program nadawany jest we Wtorki o 22:00 o czym informujemy na stronie głównej ttv, oraz na naszym fanpage

~Gość

Instruktorka Justyna K. Łagodna,ale czasem lubi pokazać pazurki.

~Gość

PIEKNA INSTUKTORKA JUSTYNA JEST SLICZNA AZ MIŁO SIE OGLADA

~Gość

Kursantka-Halinka powinna natychmiast zrezygnować. Nie nadaje się na kierowcę i nigdy nie będzie się nadawać. Nie ogarnia sytuacji na drodze. Nie ma podzielności uwagi. Nie wiem jakim cudem zdała teoretyczny egzamin wewnętrzny. Nie zna znaków, nie rozumie ich, nie potrafi nawet po swojemu nazwać. Dla niej to czarna magia. Nawet roweru nie... rozwiń

~Gość

Ogladam program, traktuje rozrywkowo. Warsztat pracy instruktorow jest bardzo niski. W najlepszym wypadku ma sie dziac, pokazujemy uwypuklamy nieudolnosc kursantow, strone instruktora pomijamy. Wyraziste osobowosci sprzyjaja show. Tak chce myslec. Niestety dla czym szerzej myslacych obraz instruktora z tegoz show cieniem rzuca sie na Nasz zawod, wpisujac... rozwiń

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix