Archiwum

Nieuczciwy komornik i kominiarz-złodziej w Fachowcach

Aktualności

Nieuczciwy komornik i kominiarz-złodziej w Fachowcach
Fachowcy

 

Przed nami drugi sezon naszego serialu paradokumentalnego - "Fachowcy"

Przed nami rekonstrukcje prawdziwych zbrodni, kulisy kryminalnych śledztw i niewyjaśnionych zaginięć. „Fachowcy” — to historie tych, którzy niejedno widzieli i mają wiele do opowiedzenia.

Jaką mroczną tajemnicę skrywa serwisant domofonu, do jakiej tragedii doprowadzi nadmierna ambicja lekarza i do czego zdolny jest chciwy inkasent?

Przed nami pierwszy odcinek...

Wojciech Smołka jest komornikiem sądowym. Od kilku lat wspólnie z zaprzyjaźnionym notariuszem i właścicielem firmy budowlanej prowadzą nielegalne interesy. Szajka podstępem wyłudza nieruchomości. Jako funkcjonariusz publiczny komornik powinien postępować zgodnie z prawem i etyką, ale ten jest oszustem i zarabia na ludzkiej krzywdzie. Zamierza przeprowadzić eksmisję 40-letniej pani Elżbiety i jej syna, których razem podstępem pozbawił domu.
Pani Elżbieta sądziła, że podpisuje umowę pożyczki, naprawdę jednak sprzedała dom i teraz musi go opuścić. Była właścicielka nie zamierza jednak robić tego dobrowolnie, stąd zachodzi konieczność użycia siły…

Bogdan Zarzeczny jest złodziejem i specjalizuje się w okradaniu domów zamożnych przedsiębiorców. Mężczyzna wzbudza sympatyczne odczucia i mało rzuca się w oczy, dlatego podając się za kominiarza bez przeszkód wchodzi do domów i pod pozorem pracy z ramienia urzędu miasta czy gminy, ocenia systemy alarmowe i zabezpieczenia majątku. Później nocą skutecznie się włamuje. Przestępca działa w całym kraju już od ośmiu lat i dopracował swoją metodę do perfekcji. Okradł w ten sposób dziesiątki domów i nigdy nie został złapany.

Jedno jest pewne — w drugim sezonie programu żarty się skończyły.

 

PREMIERA: "Fachowcy" Poniedziałek 18:05

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix