Archiwum

Ola Ciupa rozrzuca obornik na polskiej wsi.

Aktualności

Ola Ciupa rozrzuca obornik na polskiej wsi.
Ola Ciupa, Damy i Wieśniaczki.PL

 

Mieszkająca w Warszawie Ola Ciupa jest prezenterką, modelką i robiącą karierę DJ'ką. Odkąd zasłynęła jako Słowianka Donatana często można ją spotkać na ściankach podczas imprez dla celebrytów. Ola wierzy że każdy w życiu ma to na co się odważy i dlatego ambitnie dąży do stawianych sobie celów. Ola  na pierwszym miejscu stawia dbanie o siebie i nie szczędzi środków na treningi i zabiegi kosmetyczne. Czy poradzi sobie z rozrzucaniem obornika? Czy Słowiaka Donatana, która zwierzęta gospodarcze oglądała tylko na planach zdjęciowych do teledysków, będzie umiała wydoić krowę? Jakie porady seksualne da Oli osiemdziesięcioletnia babcia wieśniaczki?

W Rychlikach koło Elbląga mieszka 22 letnia Sylwia. Wieśniaczka jest matką 3 dzieci, którym poświęca całe swoje życie. Jej mąż, Janusz, ciężko pracuje by utrzymać rodzinę i często nie ma go w domu. Sylwia zawsze siebie stawia na drugim planie. Teraz wyrusza do stolicy by przeżyć przygodę życia. Jak, Wieśniaczka która nigdy nie była w wielkim mieście zareaguje, na metropolitalną Warszawę? Na jaką przyjemność wyda równowartość czynszu i opłat? Jaką naukę o życiu otrzyma od przyjaciela Damy, Krzysztofa Gojdzia?

Podczas spotkania finałowego Ola da Sylwii radę, która może odmienić jej życie. Czy Sylwia z niej skorzysta?

 

PREMIERA: "Damy i Wieśniaczki.PL"  Czwartek 22:00

Powtórki: Sobota 21:00, Niedziela 16:05

Komentarze (2)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

22 lata i ma trójke dzieci... to jak ma byc dobrze i na jakims poziome. chyba najpierw przeba stwozyc jakies warunki do zycia a nie dzieci narobic a potem płakac ze sie nie ma za co zyc.. i kazda wiesniaczka taka sama.. z takim samym tokiem myslenia a raczej brakierm jakiegokolwiek toku..

~Gość
  • Gość690:
  • 22 lata i ma trójke dzieci... to jak ma byc dobrze i na jakims poziome. chyba najpierw przeba stwozyc jakies warunki do zycia a nie dzieci narobic a potem płakac ze sie nie ma za co zyc.. i kazda wiesniaczka taka sama.. z takim samym tokiem myslenia a raczej brakierm jakiegokolwiek toku..
  • rozwiń

Przede wszystkim POTRZEBA STWORZYĆ warunki do nauki języka ojczystego, aby pisać nim na poziomie, który da się zrozumieć.

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix