Archiwum

"Ostatnia Szansa": Metamorfozy nie są łatwe

Aktualności

Mateusz to kolejny mężczyzna, któremu Malwina wskaże stylistyczną drogę. Nie od razu będzie jednak przekonany co do słuszności zmian...
"Ostatnia Szansa": Metamorfozy nie są łatwe
Ostatnia Szansa

Malwina Wędzikowska jako pierwsza kobieta w Polsce wyruszyła w trasę by zmienić męski styl! Takiej rewolucji na ekranie jeszcze nie było! Czy mężczyźni zrozumieją czym jest styl? Czy nasi Panowie są gotowi na prawdziwą rewolucję i wykorzystają swoją ,,OSTATNIĄ SZANSĘ’’?!

Bohaterowie tego odcinka będą dla Malwiny wyjątkowym wyzwaniem, krakowski Gandalf oraz Emil, który kompletnie stracił wiarę w siebie.

Pierwszą rewolucję Malwina rozpocznie w Gdańsku. Przyjechała tutaj żeby uratować styl naszego bohatera, ale czy za niedopasowanymi T-shirtami i mało gustownymi spodniami nie kryje się jakiś większy problem? Czy zmiana garderoby i fryzury może pociągnąć za sobą jeszcze jakieś zmiany w życiu? Emila do programu zgłosiła żona Magda, która uważa, że to najwyższy czas, aby Emil dostał swoją Ostatnią Szansę!

Kolejne miasto, kolejne wyzwanie! Tym razem Malwina zawitała w Krakowie, gdzie mieszka Mateusz, student religioznawstwa, który od gimnazjum zapuszczał brodę i włosy! Jego przypadek można uznać za beznadziejny… tylko czy dla Malwiny istnieje taki termin? Czy z niepokornego druida da się wyrzeźbić prawdziwego mężczyznę? Czy za niechlujnym wyglądem może kryć się coś więcej…? Do programu Mateusz został zgłoszony przez swojego przyjaciela, który martwi się jak dalej w życiu poradzi sobie Mateusz, ale chętnych do tego żeby zobaczyć nowego Mateusza będzie więcej! Malwina od dziś nie tylko zmienia styl, ale… łączy pokolenia!

 

Powtórka "Ostatniej Szansy" w środę o godz. 22:30 w TTV.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix