Archiwum

"Ostre cięcie": Czym różni się kolor miedzianego brązu od rudego?

Aktualności

"Ostre cięcie": Czym różni się kolor miedzianego brązu od rudego?
Ostre cięcie

W kolejną podróż nieustraszony duet fryzjerski Wierzbicki i Szmidt wyruszają do Chełma. Tam poznają Teresę i jej załogę - Anetę i Patryka. To właśnie oni poprosili o pomoc naszych fachowców, którzy mają sprawdzić dlaczego w salonie Tereski brakuje klientów.

Czy szefowa jest zbyt ostra i wymagająca, co może źle działać na jej zespół? A może za bardzo wycofała się z życia salonu przez to brak w nim silnej i zdecydowanej ręki? Co takiego dzieje się w chełmskim salonie, że potrzeba w nim porządnej fryzjerskiej rewolucji? Już sama nazwa - „Salon Ekspress” wywołuje zaniepokojenie u Tomka i daje mu do myślenia. Jedno jest pewne - w tym odcinku niespodzianek nie zabraknie.

Kiedy Patryk odmówi wykonania strzyżenia na klientce, która odwiedziła salon, Andrzej wyruszy na poszukiwania tajemniczego klienta, który pozwoli sprawdzić umiejętności fryzjerskie pracownika Teresy. Równie wielkie zaskoczenie pojawi się na twarzach Tomka i Andrzeja kiedy Aneta będzie wykonywała ślubną fryzurę klientki. Dobór koloru okaże się nie lada wyzwaniem i uświadomi Anecie, jak wiele fryzjerskiej pracy ją jeszcze czeka.

Żeby przywrócić życie w szefowej Teresce i na nowo otworzyć ją na ludzi, Andrzej zabierze ją do lokalnego radia. To tam kobieta pozna potrzeby swoich klientów. Jednak to nie koniec atrakcji! Wisienką na torcie będzie odmieniony salon, a w nim nowy początek - prawdziwe fryzjerskie szkolenie, które ma ponownie rozbudzić pasję do fryzjerstwa we wszystkich pracownikach.

Na koniec Teresę i jej załogę czeka wielki test! Malwina Wędzikowska, stylistka i ekspertka "Drugiej twarzy", oceni i zadecyduje czy ta drużyna stała się jednością i ma szanse stworzyć niepowtarzalne miejsce, do którego tłumnie będą przybywać chełmianie.

 

Premiera "Ostrego cięcia" w środę o godz. 22:30 w TTV.

Powtórki:

Piątek, godz. 18:15
Sobota, godz. 16:55
Wtorek, godz. 23:45

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix