Archiwum

"Ostre cięcie": Fryzjerka nie potrafi obciąć włosów! Andrzej jest zażenowany

Aktualności

"Ostre cięcie": Fryzjerka nie potrafi obciąć włosów! Andrzej jest zażenowany
Ostre cięcie: Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt

W kolejnym odcinku fryzjerska "Ostrego cięcia", rewolucja dokona się w Pasłęku. To właśnie tam mieści się salon fryzjerski, którego właścicielką jest Aniela - fryzjerka z wieloletnim stażem. Aniela przez 10 miesięcy była na urlopie macierzyńskim i trochę wycofała się z życia salonu. Powrót do pracy nie jest dla niej łatwy, ponieważ musi na nowo stać się szefową dla swojej pracownicy Joanny, która podczas nieobecności właścicielki przejęła wszystkie jej obowiązki.

Dziś Aniela czuje się wycofana i brak jej wiary w siebie. Przed Tomaszem i Andrzejem i tym razem nie będzie łatwe. Muszą pomóc Anieli stać się szefową na nowo i ustalić nieobecną w salonie hierarchię. Czy uda im się wprowadzić ład i porządek do salonu w Pasłęku? Czy walka, którą podejmą okaże się równa?

Walka to zdecydowanie motyw przewodni tego odcinka. Nasze bohaterki zmierzą się ze sobą nie tylko na rękawice, ale przyjdzie im też stanąć oko w oko z jurorem, który zadecyduje o tym czy zmiany, które zaszły w salonie są widoczne i wystarczające. A będzie nim nie nikt inny jak Joanna Jędrzejczyk - polska zawodniczka boksu, muay thai, kick-boxingu oraz mieszanych sztuk walki. Wielokrotna Mistrzyni Świata, Mistrzyni Europy i Mistrzyni Polski muay thai w wadze słomkowej. Niepokorna i waleczna. Czy w starciu z taką gwiazdą Aniela i Asia mają  szanse?

 

Premiera "Ostrego cięcia" w środę o godz. 22:30 w TTV.

Powtórki:

Piątek, godz. 18:15
Sobota, godz. 16:55
Wtorek, godz. 23:45

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix