Archiwum

Ostre Cięcie: Tomek w szczerej rozmowie z fryzjerką z Białej Podlaskiej

Aktualności

Ostre Cięcie: Tomek w szczerej rozmowie z fryzjerką z Białej Podlaskiej
Ostre Cięcie

10. jubileuszowy sezon "Ostrego Cięcia", nie da się ukryć jest wyjątkowy. Choć nasi fryzjerscy mistrzowie Andrzej i Tomek myśleli, że widzieli już wszystko i nic ich nie zaskoczy, to jednak i tym razem niespodzianek nie zabrakło! Tak też było w Białej Podlaskiej, gdzie duet Wierzbicki i Schmidt ruszyli na ratunek Marzenie i jej salonowy N&D.

Na co dzień  salonie Marzeny pracują jeszcze jej syn Dawid i pracownia Ania. I choć szefowa powinna pewną ręką zarządzać swoim biznesem, to tak się jednak nie dzieje. Kiedy przychodzi do złożenia fryzjerskich propozycji, klientkom, które przychodzą do salonu Marzena gubi się i plącze. Tak samo dzieje się z jej załogą – Dawidem i Anią. Zachowanie fryzjerów z salonu N&D wystawia cierpliwość Andrzeja i Tomasza na wyjątkowo ciężką próbę.

Jak zawsze nasz mistrzowski duet odkrywa źródło problemów. Mąż Marzeny zmarł niedawno i fryzjerka została sama z dwóją dzieci i salonem. To sprawia, że w jej salonie panuje nieprawdopodobny chaos. I rzeczywiście to spotkanie jak wiele w tym sezonie będzie wyjątkowe. Po raz pierwszy nasza bohaterka rozsypała się tak bardzo, że nie zdołała obsłużyć do końca żadnej z klientek, które zawitały do salonu. Weryfikacja umiejętności była więc tu niemożliwa, jednak nasi mistrzowie nie poddają się tak łatwo i wdrażają plan ratunkowy, który ma pomóc Marzenie i jej załodze stanąć na nogi.

Czy te wszystkie zdarzenia spowodują, że Marzena się podniesie i na nowo obudzi w sobie pasję do fryzjerstwa? O tym zadecyduje ostatni najważniejszy test w udziałem gościa specjalnego, którym w tym odcinku będzie Marcela Leszczak. Będzie gorąco, będzie się działo, nawet więcej niż zwykle.

 

Premierowe odcinki "Ostrego cięcia"
we wtorki o godz. 22:00 w TTV.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix