Archiwum

Ostro będzie w Toruniu...

Aktualności

Ostro będzie w Toruniu...
Julia Wróblewska, Ostre Cięcie

 

Ostro będzie w Toruniu...

W mieście pierników i Kopernika mieści się salon „Laura” z szefową Aliną  i jej pięcioosobowym zespołem. Największą trudność sprawia właścicielce zarządzanie ludźmi. Nie potrafi mówić personelowi,  co kto ma robić.

Na szczęście jedna z pracownic, która od zawsze chciała być fryzjerką, trzyma tam dyscyplinę. Jak zawsze Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt będą mieli pełne ręce roboty. Już na wejściu zorientują się, że mimo identycznego wyglądu, w zespole panuje rozdźwięk. Dla szybkiej weryfikacji  znajomości podstaw fryzjerskich Andrzej zarządzi kartkówkę, dzięki której Tomek odkryje nowy kształt twarzy – „romboidalny”. Za to ściany zakładu  opustoszeją, bo wszystkie dyplomy za zasługi we fryzjerskim fachu wylecą z wielkim hukiem. Za punkt honoru duet Ostrego Cięcia  postawi sobie przywrócenie autorytetu właścicielki w zespole i podda całą szóstkę testowi „na robaka”.

Metamorfozę, swoją rekomendacją dla salonu będzie musiał przypieczętować najmłodszy gość specjalny w historii Ostrego cięcia – Julia Wróblewska. Czy wróci z Torunia zadowolona ze swojej fryzury?

 


PREMIERA: "Ostre Cięcie" Środa 22:30

Powtórki: Czwartek 20:00, Sobota 14:55

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix