Archiwum

"Piękne i Odważne": Pierwsze spotkanie z krową

Aktualności

Pierwszy odcinek "Pięknych i Odważnych" to same niespodzianki! Dziewczyny zaczynają przygodę na wsi i poznają jej tajemnice, które zdradza im gospodyni Iwona.
"Piękne i Odważne": Pierwsze spotkanie z krową
Piękne i Odważne

WIELKA PREMIERA "Pięknych i Odważnych"!

Witajcie w Tokarni - malowniczej wsi Beskidu Wyspowego. Malowniczej, ale pełnej wyzwań, które czekają na sześć uczestniczek "Pięknych i Odważnych". Atrakcyjne i pewne siebie kobiety z wielkich miast wyruszą na podbój obór i kurników, aby sięgnąć po główną wygraną i utrzeć nosa wszystkim, którzy twierdzili, że poza (często poprawioną) urodą nie mają zbyt wiele do zaoferowania.

Jesteście ciekawi jak im pójdzie? Zaczynamy! W 1. odcinku poznacie wszystkie bohaterki. Jedna z nich "dąży po trupach do celu", a inna "nigdy nie chciała wyglądać naturalnie". Wszystkie przyjechały po to, żeby wygrać. Czy wśród takich charakterów mogą zawiązać się jakiekolwiek sojusze? Klaudia jest przekonana, że reszta dziewczyn "nie jest dla niej żadną konkurencją", a Elwira najchętniej "uciszyłaby" jedną z koleżanek. Kogo przerazi kara od gospodyni Iwony i czyje piersi będzie chciała "macnąć" Agnieszka? Przed dziewczynami pierwsze zadania i pierwsze refleksje na temat wiejskiego życia. Czy żadna z nich nie ucieknie z krzykiem?

 

Premiera "Pięknych i Odważnych" w czwartek o godz. 22:30 w TTV.

tvnpix