Archiwum

Pierwszy raz za granicą.Pirowski zaprasza

Aktualności

Pierwszy raz za granicą.Pirowski zaprasza
Jan Pirowski, Pierwszy raz za granicą

 

PIERWSZY RAZ ZA GRANICĄ…


Kto pamięta swój PIERWSZY RAZ ZA GRANICĄ, ten wie ile emocji towarzyszyło zderzeniu z inną rzeczywistością. Szok, konsternacja, ale też i niczym nieskrępowana zabawa.

Program "Pierwszy raz za granicą" pozwala nam podglądać jak Polacy reagują na to co spotyka ich poza  swoim własnym domostwem. Wbrew zasadzie "wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej" próbują doskonale się bawić, zwiedzać i dużo korzystać. Jednak jak zamówić taksówkę w Atenach kiedy nie zna się greckiego,albo co zrobić kiedy kelner w Holandii proponuje dziwne ciasteczka. Zwłaszcza, że jak już sam tytuł mówi co najmniej  jedna osoba z pary nigdy wcześniej nie była za granicą i wszystko wydaje się takie inne i nowe.

Oczywiście największa przygoda zaczyna się kiedy bohaterowie odprowadzani na lotnisko przez Janka Pirowskiego - prowadzącego, nagle zostają na obcej ziemi sami ... Poza tym - większość z nich po raz pierwszy leci samolotem...

Ale od tego jest właśnie prowadzący. O dobre samopoczucie wyjeżdżających oraz ich miękkie lądowanie zadba prowadzący, a raczej sprawca wakacyjnego zamieszania w życiu uczestników, Janek Pirowski, znany widzom TTV z programu „W Trasie” oraz z autorskich audycji w radiu Eska.

PREMIERA: Piątek 22:00

Powtórki: Sobota 20:00, Niedziela 15:00, Czwartek 19:00

 


tvnpix