Archiwum

Pierwszy raz za granicą. Powraca na antenę TTV

Aktualności

Pierwszy raz za granicą. Powraca na antenę TTV
Pierwszy raz za granicą, Jan Pirowski

 

Pierwszy raz za granicą powraca na antenę TTV.

Wakacje za pasem , więc czas podróży po świecie jeszcze trwa w najlepsze.Telewizja TTV wysłała kilkanaście osób po raz pierwszy za granicę, po to, żebyśmy mogli już Jesienią zobaczyć jak stawiali swoje pierwsze kroki  na pokładzie samolotu, czy w obcojęzycznych krajach. Czas na Pierwszy raz za granicą.

Kto pamięta swój PIERWSZY RAZ ZA GRANICĄ, ten wie ile emocji towarzyszyło zderzeniu z inną rzeczywistością. Szok, konsternacja, ale też i niczym nieskrępowana zabawa.

Program "Pierwszy raz za granicą" pozwala nam podglądać jak Polacy reagują na to co spotyka ich poza  swoim własnym domostwem. Wbrew zasadzie "wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej" próbują doskonale się bawić, zwiedzać i dużo korzystać.

Tym razem nasi bohaterowie odwiedzą Wielką Brytanię, Portugalię, Austrię a nawet Izrael. Nie zabraknie zabawnych sytuacji, kłótni, śmiechu i prawdziwych łez...

Oczywiście największa przygoda zaczyna się kiedy bohaterowie odprowadzani na lotnisko przez Janka Pirowskiego - prowadzącego, nagle zostają na obcej ziemi sami ... Poza tym - większość z nich po raz pierwszy leci samolotem...

 

PREMIERA: Jesień 2017

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix