Archiwum

Poza prawem. Nielegalny hazard w USA

Aktualności

 Poza prawem. Nielegalny hazard w USA
Poza prawem

 

Nielegalny hazard w USA

Amerykanie uwielbiają hazard, szczególnie ten nielegalny. Spełniają się w podziemiu, gdzie obowiązują zupełnie inne zasady. Ważna jest tylko jedna rzecz - pieniądze. Najbliższy odcinek programu "Poza prawem" będzie poświęcony szarej strefie, z którą policja  USA nie potrafi sobie poradzić - nielegalny hazard.

Południowa Kalifornia to stolica wyścigów ulicznych. W Los Angeles odbywają się one każdej nocy. Samochody są przebudowywane tak, żeby mieć jak największe osiągi. Wyścigi odbywają się na zwykłych publicznych drogach i stanowią zagrożenie dla pozostałych uczestników ruchu drogowego.
Obiektem zakładów są również walki psów, walki kogutów, gra w kości i karty. Wyjątkowo okrutne są walki psów. Zwierzęta karmi się dopalaczami lub naciera kokainą - jeśli drugi pies pogryzie kark takiego zwierzęcia natychmiast dostaje paraliżu pyska. Hazardziści wiedzą - jeśli przegrasz jesteś zobowiązany to zapłacenia większej kwoty niż zainwestowałeś. Często kończy się to długami, pobiciami etc.
Obstawianie każdej formy sportu jest legalne jedynie w Nevadzie. W innych stanach czarny rynek jest wart ponad 380 miliardów dolarów.


Oglądajcie program "Poza prawem" Tu poznasz ludzi, którzy żyją z hazardu i posłuchasz jak ten proceder działa w Ameryce.


PREMIERA: "Poza prawem"  Niedziela  23:00

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix