Archiwum

Prawdziwi Austriacy

Aktualności

Prawdziwi Austriacy
Prawdziwi Austriacy odc. 1

W Austrii corocznie ślub bierze kilkadziesiąt tysięcy osób. W każdym landzie ten wyjątkowy dzień świętuje się inaczej. Panują różne zwyczaje dotyczące przygotowań do ślubu, wieczorów panieńskich i kawalerskich, czy samej ceremonii. Zwyczaje praktykowane na wieczorach kawalerskich, zupełnie normalne dla Austriaków, resztę świata wprawiają w osłupienie. Już dziś o 20:45 możecie się przekonać jacy są "Prawdziwi Austriacy"!

Simone i Peter ze Styrii planują ślub po trzech latach związku. Poznali się w barze, gdzie Simone pracowała jako kelnerka. Oboje zapewniają, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Przedślubne przygotowania idą pełną parą. Narzeczeni z rozmachem korzystają z ostatnich chwil wolności.

Gunter i Renate są parą z kilkuletnim stażem. Połączyła ich miłość do zwierząt. Za domem prowadzą małe zoo. Po latach partnerskiego związku Gunter postanowił przejść do rzeczy. Razem z Renate zamierzają w najbliższych dniach stanąć na ślubnym kobiercu. Czy ich miłość przetrwa pełen dziwnych zwyczajów wieczór kawalerski Guntera?

Denise i Martin po licznych rozstaniach i powrotach postanowili ostatecznie zacementować swój związek. Para zna się już prawie dekadę, jednak 10 lat temu Denise była jeszcze zbyt młoda na poważną miłość. Martin ożenił się wówczas z inną kobietą. Po latach ścieżki przyszłych nowożeńców zeszły się ponownie. Teraz Denise i Martin przygotowują się do ślubu. Na ich drodze pojawia się jednak poważny problem.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix