Archiwum

Prawdziwy Test Przyjaźni - Królowe Życia

Aktualności

Prawdziwy Test Przyjaźni - Królowe Życia
Dagmara i Jacek, Królowe Życia

 

Prawdziwy Test Przyjaźni w Królowych Życia

Dagmara i Jacxek na Pielgrzymce do Santiago de Compostela

Relacja dwóch osób, która pozbaawiona jest wzajemnego zaufania i wsparcia może przypominać piękny, ale za to pusty dom, wybudowany na kiepskich fundamentach. Dagmara i Jacek dbają, aby ich przyjaźń miała poważne podstawy.

Ich wspólna pielgrzymka do Santiago De Compostela była dla nich okazją, żeby poznać się jeszcze lepiej. Podczas wędrówki sam na sam mogli poznać swoje głęboko skrywane lęki i pragnienia. Zmęczenie, trudne warunki, niesprzyjająca pogoda, a czasami nawet strach i poważne wątpliwości - to wszystko pozwoliło im dołożyć kolejne cegły do ich burzliwej przyjaźń. Bo właśnie ze względu na ich temperamenty i wybuchowe charaktery, ta znajomość musi mieć trwałe fundamenty.

Pielgrzymka do Santiago Do Compostela nie była dla nich prostą wędrówką wśród pięknych krajobrazów. Ale przecież nikt nie obiecywał, że będzie łatwo. Dagmara i Jacek mają świadomość, że o to, co w życiu najpiękniejsze trzeba zawzięcie walczyć.

 

Odcinek specjalny „Królowych życia” będzie taki jak przyjaźń Dagmary i Jacka. Zabawny, ale też pełen szaleństwa i zwrotów akcji.

 

PREMIERA: Czwartek, 31 Maja 20:00

tvnpix