PREMIERA TTV - Zamiana Żon !!! w Czwartek

Aktualności

PREMIERA TTV - Zamiana Żon !!! w Czwartek
Zamiana Żon, TTV

 

PREMIERA TTV - Zamiana Żon !!!

Prawdziwa rewolucja!!!  Bohaterki nowego programu - "Zamiana Żon", zamienią się rodzinami i sprawdzą, czy panujące w ich domach zasady pozwolą im zaprowadzić porządek w nowym środowisku.

W programie „Zamiana żon” zobaczymy, jak krańcowo różne rodziny dokonują ważnych życiowych wyborów. Co się stanie, kiedy dwie żony zamienią się miejscami? W każdym odcinku dwie bohaterki będą musiały zmierzyć się z siłą własnych przyzwyczajeń, by jak najsprawniej zorganizować życie wszystkim domownikom. Od codziennych wydatków, gotowania, prac domowych, aż po oczekiwania wobec partnerów i dzielenie się obowiązkami rodzicielskimi.

Rozpoczynamy „Zamianę Żon”!

Dom Patrycji i Damiana to królestwo słodyczy i fast foodów. Patrycja pracuje w punkcie z kebabami, a jej partner jest pizzermanem. W kwestii jedzenia, jak mówią, lubią sobie dogadzać, więc w ich domu często pojawiają się frytki i hamburgery. Liczna rodzina zdrowe jedzenie uważa za pozbawione smaku, a „fit” styl życia za niepotrzebny wymysł i chwilową modę.

Innego zdania są Marta i Tomek, których poza uczuciem, łączy miłość do sportu i zdrowego odżywiania. Dietetyczka Marta od małego „programuje” swoje dzieci, którym zamiast czekolady przygotowuje pieczone warzywa i koktajle z jarmużu. W tym domu wierzy się, że w zdrowym (i atrakcyjnym) ciele, zdrowy duch, dlatego rodzina rzadko siedzi w domu, a wspólny czas woli spędzać trenując różne dyscypliny sportu.

Co stanie się, gdy panie zamienią się rodzinami? Patrycja po raz pierwszy od kilku lat stanie na wadze, a Marta będzie zszokowana tym, co dzieci mogą oglądać w telewizji. Jak żony odnajdą się w światach, które normalnie uznałyby za rodem z koszmaru?

PREMIERA: "Zamiana Żon" Czwartek 22:30

Powtórki: Sobota 21:00 i Niedziela 16:05

Komentarze (3)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Zdecydowanie popieram rodzinę,która wychowuje dzieci w sposób bezstresowy. Widać,że dzieci współpracują ze sobą,są wyluzowane i szczęśliwe. W rodzinie,która ma małe dzieci pełno frustracji,kar,dyscypliny,niecierpliwości,płaczu dzieci i bezradności rodziców. Złość i brak opanowania pomimo wiary i kościoła. Jak można decydować... rozwiń

~Gość

bzdura na bzdurze.

~Gość

Nie wierzę, że można tak żyć i nie mieć świadomości jaką krzywdę wyrządza się dzieciom karmiąc je w ten sposób. Dzieci lubią słodycze i fast foody, ale karmić tym codziennie? Jeśli takie szczęśliwe dzieciństwo jest ceną utraty zdrowia i krótkiego życia to znaczy, że rodzice są albo głupi albo leniwi i wygodni albo mają problem... rozwiń

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix