Przemek Kossakowski wspiera WOŚP!

Aktualności

Przemek Kossakowski wspiera WOŚP!
WOŚP, Przemek Kossakowski, Dominika, Michał

Podczas 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Jurek Owsiak rozmawiał z Przemkiem Kossakowskim. Towarzyszyły mu dwie osoby z zespołem Downa. Rozmawiali o wykluczeniu osób dotkniętych niepełnosprawnością. Od niedawna zaczęto przyjmować do pracy ludzi, którzy maja różne problemy ze zdrowiem i z funkcjonowaniem. Pomimo tego, świetnie dają sobie radę w życiu i nie patrzą na siebie poprzez pryzmat choroby. Starają się żyć normalnie, w razie potrzeby proszą o pomoc, ale nie potrzebują litowania się nad nimi. Jeden z towarzyszy Przemka - Michał, jest zatrudniony w Urzędzie Miasta w Gdańsku. Świetnie sprawdza się na nowym stanowisku.

Kompani Przemka Kossakowskiego są jednymi z kliku uczestników programu "Down the road. Zespół w trasie". Cała trójka zbiera pieniądze dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Zobaczcie fragment rozmowy Jerzego Owsiaka z gośćmi.

„Down the road. Zespół w trasie” to nowy program Przemka Kossakowskiego, który pojawi się na antenie TTV już wiosną 2020 roku. Opowiada o szóstce młodych osób z zespołem Downa, które wraz z  Kossakowskim ruszają w podróż swojego życia. Wspólnie odwiedzą sześć krajów, a w drodze zmierzą się ze stereotypami, które często określają ich jako niesamodzielnych i wymagających opieki.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix