Archiwum

Przepis na katastrofę

Aktualności

Przepis na katastrofę
Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya odc. 12

Darryl i Ellen z Nowego Orleanu, zrozpaczeni długami, wzywają na pomoc Gordona Ramsaya. Prowadzą razem restaurację Zeke’s. Przejęli ją w 2004 po byłym właścicielu, który zmarł podczas huraganu Katrina. Małżeństwo widziało w lokalu szansę na wysokie zarobki. Za byłego właściciela restauracja przeżywała złoty okres. Dziś przynosi gigantyczne straty.

Sfrustrowani pracownicy zdradzają, że właściciele ich nie szanują. Część personelu od sześciu miesięcy nie otrzymała wypłaty. Darryl ingeruje w menu i pracę kuchni, dyryguje pracownikami. Para jest skupiona na pieniądzach, oszczędza na składnikach i obsłudze. Przekłada się to na jedzenie. Uznanie szefa Ramsaya znajduje tylko chlebowy pudding. Cała reszta degustowanych dań okazuje się porażką.

Goście skarżą się na niską jakość jedzenia, jednak właściciele nie chcą słyszeć o zmianach. Tłumaczą się brakiem czasu i pieniędzy. Zamiast słuchać rad Gordona, uparcie się z nim kłócą. Jak pomóc komuś, kto wie lepiej? Czy Ramsay zdoła przemówić skąpym właścicielom do rozsądku i uratuje tę restaurację? Oglądajcie "Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya"!


Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix