Archiwum

Rafał Maślak w Ostrym Cięciu

Aktualności

Rafał Maślak w Ostrym Cięciu
Andrzej Wierzbicki,Ostre Cięcie, TTV

 

Rafał Maślak w Ostrym Cięciu

25 lat w zawodzie fryzjera. To Mirek. Klient za klientem wchodzi i wychodzi i jest zadowolony. Zadowolony za to nie jest Mirek. Ciągle mu wszystkiego mało, całe dnie spędza w pracy i do tego nie ma szczęścia do pracowników. Ola jest młoda i jest u Mirka od niedawna. Strzyże mężczyzn i tego się trzyma. Mirek chciałby mieć też zdolną damską fryzjerkę, a ma po prostu damską fryzjerkę Agatę, która zamiast obsługiwać klientki w salonie obsługuje je owszem ale u siebie w domu. Tomkowi od razu nasunęło się pytanie dlaczego to robi? A potem kolejne pytanie i kolejne i tak nie wiedząc kiedy Tomek otworzył puszkę Pandory. Problem gonił problem. A jednym z większych okazało się to, że Mirek nie toleruje jedzenia w czasie pracy .

Andrzej i Tomek musieli wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu, żeby zwrócić uwagę właściciela na rzeczy, z których istnienia nie zdawał sobie sprawy.

I wtedy Mirek stanął przed najważniejszymi decyzjami w swoim długim życiu zawodowym. I dotyczyły one nie tylko przyszłości zakładu, ale także jego przyszłości w zawodzie.

Jak te decyzje wpłynęły na wizytę Rafała Maślaka mistera Polski i blogera?

 

 

PREMIERA: "Ostre Cięcie"  Środa, 8 Marca o 22:00

Powtórki: Sobota 8:55, Niedziela 14:55

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix