Rinke Rooyens powraca na antenę TTV z nowym programem!

Aktualności

W październiku stacja TTV pokaże serię dokumentalną "Rinke. Za zamkniętymi drzwiami”. Za produkcję polskiej wersji formatu odpowiada firma Rochstar.
Rinke Rooyens powraca na antenę TTV z nowym programem!
Rinke Rooyens

„Rinke. Za zamkniętymi drzwiami” to program, w którym widzowie oczami Rinke Rooyensa zobaczą, jak od środka wygląda życie w takich miejscach jak ośrodek terapii uzależnień, szpital psychiatryczny, hospicjum, czy dom poprawczy.

Prowadzący spędzi pięć dni i nocy w każdej z tych lokalizacji, aby poznać historie zarówno przebywających tam osób, jak i pracowników.Widzowie naszej stacji wiedzą, że TTV pokazuje prawdziwą, często zaskakującą rzeczywistość i wchodzi z kamerą tam, gdzie inni nie zaglądają.

Taki właśnie będzie „Rinke. Za zamkniętymi drzwiami”, oparty na holenderskim formacie „5 days inside” tłumaczy Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV. Rinke ma wielkie serce do bohaterów, których spotyka na planie swoich programów społecznych i bardzo się cieszę, że nasi widzowie będą mogli to zobaczyć – dodaje Kazen.

To kolejna produkcja, którą Rinke Rooyens produkuje na zlecenie stacji. Do tej pory widzowie na antenie TTV mogli obejrzeć jego serię „Rinke. Na krawędzi”, w której przez ponad rok spotykał się z bohaterami, którzy żyją na ulicy, pod mostem czy w opustoszałych budynkach. Wszystko po to, by ich poznać, zmotywować do działania i pomóc stanąć na nogi. Oto fragment jednego z odcinków:

Dalsze losy bohaterów "Rinke. Na krawędzi"
Dalsze losy bohaterów "Rinke. Na krawędzi"

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

wolalabym program obezdomnych ,z mozliwoscia wysylania sms'ow od ludzi by im pomoc. pozdrawiam

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix