Archiwum

Samiec alfa na pełnym morzu a rybak się ostrzykuje

Aktualności

Samiec alfa na pełnym morzu a rybak się ostrzykuje
Dżentelmeni i Wieśniacy

Samiec alfa na pełnym morzu a rybak się ostrzykuje


Przemek to samiec alfa. Jest byłym żołnierzem jednostki specjalnej oraz organizatorem szkoleń dla rekinów biznesu. W Warszawie głównie pracuje, a wolne chwile spędza na ekstremalnych podróżach od Kirgistanu po Alaskę oraz pisaniu książek science fiction.Twierdzi, że uwielbia wyzwania i poradzi sobie w każdych warunkach, ale czy aby na pewno? Pewny siebie gentleman spróbuje swoich sił wykonując najcięższy zawód świata i stanie się rybakiem. Na kutrze nie tylko stawi czoła żywiołowi, zapachowi ryb i chorobie morskiej, ale także dowie się co łączy kobietę z flądrą.

W, położonym o 600 kilometrów od Warszawy, Mrzeżynie mieszka Jarek. Powiedzieć, że jest rybakiem to za mało, bo wieśniak jest pasjonatem rybołówstwa i to jemu poświęca całe swoje życie i każdy nadliczbowy grosz. Żyje skromnie, jego domek przypomina letniskową bazę wypadową, w kranach ma słoną wodę, ale za to do pracy pływa łódką. Nieprzywiązujący wagi do pieniędzy Jarek, w Warszawie będzie mógł szybko, ale w ryzykowny sposób, zarobić sporą sumę. Osmagany słońcem i wiatrem wilk morski w salonie medycyny estetycznej odkryje przed nami swoje drugie, nieoczekiwane, oblicze...

PREMIERA: "Dżentelmeni i wieśniacy" Czwartek 22:30

Powtórki: Sobota 21:00, Niedziela 16:05, Wtorek 23:00

Podczas wymiany Przemek jako biznesmen dokona kalkulacji zysków i strat w jego własnym życiu i dojdzie do zaskakujących wniosków. Jarek w Warszawie przeżyje odrodzenie i spełni swoje rybackie marzenie. Czy obaj bohaterowie będą chcieli wrócić do swojego poprzedniego życia?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix