Archiwum

Seksafera w Zambrowie

Aktualności

Seksafera w Zambrowie
źródło zdjęcia: Archiwum TTV

Seksafera w Zambrowie. Prokuratura oskarżyła już 6-ciu miejscowych notabli o wykorzystywanie seksulane nieletnich dziewcząt - wychowanek miejscowego Domu Dziecka.

Nasz reporter Piotr Czaban odsłania mroczną prawdę o tamtejszej elicie. Patologiczny układ towarzyski tworzyli: policjanci, biznesmeni i wysoko postawieni lokalni urzędnicy. Korzystając z władzy i przywilejów przez długi czas działali w poczuciu całkowitej bezkarności.

Zobacz reportaż  "Blisko ludzi".

Komentarze (56)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

nastolatki miały > 15 lat. Czyn nie jest zabroniony.

~Gość

To twoja jakaś prowokacja? Czy głos ku akceptacji chorej pedofilii? Jawne wykorzystywanie dzieci lub nastolatków które będąc w domu dziecka są mocno poranione.
Ładuje się wszędzie gdzie się da obraz kobiety jako przedmiotu do zaspokajania potrzeb. Co się dzieje z ludzkim zachowaniem? A nie wiele potrzeba żeby odwrócić chory stan.... rozwiń

~Gość

Elita-elita zboczeńców powinni siedziec z wyrokami

~Gość

Ciekawym zjawiskiem jest fakt że Rzecznik Praw Dziecka nie ocenił postawy moralnej funkcjonariuszy publicznych. Nikt nie zarzuca funkcjonariuszom publicznym że zagrażają oni moralności publicznej, własnym nieletnim krewnym i nie przekazują wartości. Przeciwnie, oceniane są prostytutki. Klient prostytutki pozostaje nieoceniony. Dlaczego ?

~Gość

Szczegolow sprawy nie znam, wiec nie moge sie na ten temat wypowiadac. Co jednak rzuca sie w oczy to fakt, ze dla niektorych panow zapraszajaca nieletnia dziewczyna oznacza zaproszenie, z ktorego MUSZA skorzystac. To absurd! Po drugie dziewczyny z Domu Dziecka sa zyciowo "poszkodowane" i nalezy im pomoc, ale nie poprzez placenie za seksualne przyslugi... rozwiń

~Gość

Dziekujemy ttv za publikacje tego materialu.Mieszkancy Zambrowa

~Gość

Ale ja się zastanawiał po co atak na burmistrza, skoro on niema z tym nic wspólnego, Jestem mieszkańcem Zambrowa i wiem ze trudno jest go wyprowadzić z równowagi.

~Gość

a moze ma

~Gość

ten cały proceder trwał dłużej i częściej nie tylko wychowanki z domu dziecka brały w tym udział ale tez inne dziewczyny . Teraz tylko sie kryją . Sąd powinien zainteresowac się bardziej.

~Gość

Laski chciały to dały nikt ich nie zmusił ale Policja powinna dawać przykład a nie tylko nadużywać swoich praw, szczególnie w małej miejscowości gdzie każdy każdego zna i szybciej wychodzą wszelkie nadużycia. Dobrze ze zwolnili szanownych panów z pracy. Już dawno było wiadomo że Pan "(...) nie stać Was zeby mnie nagrywać(...)" mocno... rozwiń

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix