Świąteczne dokumenty w TTV!

Aktualności

Świąteczne dokumenty w TTV!
Rock and roll po polsku

7-latki w pełnym makijażu, mąż do wynajęcia a może sekretny świat polskiego tatuażu? Rozsiądźcie się wygodnie na kanapie, bo w te święta odkryjemy przed Wami niejedną tajemnicę. Zapraszamy na serię wyjątkowych dokumentów!

Na początek w wigilijny wieczór "Małe królowe piękności". Utapirowane, sztucznie opalone, z pomalowanymi paznokciami, w butach na obcasie. Czy tak powinny wyglądać 7-latki? Poznajcie świat, w którym tak właśnie jest. Oglądajcie nas 24 grudnia o 20:35!

Pierwszego dnia świąt zapraszamy na spotkanie z Ukrainką Olgą Nenyą i jej szesnaściorgiem czarnoskórych dzieci.W kraju, gdzie 99,9% populacji jest biała, a rasa MA znaczenie. Walka z skinheadami to jej codzienność. Poznajcie rodzeństwo, w którym nikogo nie łączą więzy krwi, ale kolor skóry i kobietę, która postanowiła być ich matką. "Ukraińscy murzyni" 25 grudnia o 11:00.

26 grudnia zapraszamy na wyjątkową i nieprzewidywalną opowieść o Ryuichi Ichinokawie, który pozornie wiedzie zwyczajne życie. Codziennie rano wychodzi do pracy w fabryce zabawek, jednak nawet jego najbliżsi nie wiedzą, że nie jest to jego jedyne zajęcie. Już sam tytuł tego dokumentu mówi wiele - "Rodzina do wynajęcia" o 11:00.

30 grudnia pierwszy z cyku filmów opowiadających o polskich tatuażach. Niektórym kojarzą się ze środowiskiem więziennym, innym z rock and roll’owymi muzykami, a jeszcze innym ze znanymi piłkarzami. Jaka jest prawda o tatuażach? Czy to chwilowa moda, czy prawdziwa sztuka? Eksplorując temat tatuażu Mariusz "Demon" Dzwonek przemierza całą Polskę. W świecie polskiego rocka jest od dwudziestu lat, nie boi się podjąć zadania, chociaż nie wie, co spotka na swojej drodze. "Rock and roll po polsku" o 22:45.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix