Trybson i Eliza w Zamianie Żon

Aktualności

Trybson i Eliza w Zamianie Żon
Trybson w Zamianie Żon

 

Trybson i Eliza w Zamianie Żon

A dzisiaj w Zamianie Żon - Celebryci vs. Normalsi

Para numer 1.

Elizka i Trybson. Ich nie trzeba nikomu przedstawiać. Owocem zrodzonej na planie kontrowersyjnego show miłości są dwie córeczki - Kornelia i Wiktoria. Dziewczynki, jak na dzieci znanych rodziców przystało, mają już za sobą pierwsze ścianki. Ich mama na co dzień zajmuje się promowaniem w mediach społecznościowych marek, a przy okazji także samej siebie. Gale, premiery, czerwone dywany to dla nich chleb powszedni, a medycynę estetyczną uważają za naturalną metodę udoskonalania własnego wizerunku.

Para numer 2.

Stery wielkomiejskiego życia Elizy na kilka dni przejmie zaradna Izabela. Razem z mężem Tomkiem - leśnikiem oraz dziećmi Alicją i Gracjanem mieszkają w kujawsko-pomorskim Wielkim Mędromierzu. Iza jest ekspedientką w lokalnym lumpeksie, sama sprząta i gotuje dla całej rodziny, a oprócz tego z chęcią pomaga w należącym do teściów gospodarstwie. W wyglądzie stawia na naturalność, a właścicielki powiększonych ust to dla niej "glonojady".

Już w najbliższym odcinku "Zamiany Żon" Iza będzie miała okazję przekonać się, jak naprawdę wygląda życie celebrytów. Czy błysk fleszy ją oczaruje? Jak Eliza poradzi sobie bez diety pudełkowej, pozbawiona wygód warszawskiego życia?

 

PREMIERA: "Zamiana Żon" Czwartek 22:30

Powtórki: Sobota 21:00 i Niedziela 16:05

tvnpix