Archiwum

Twoje włosy - Nasza Pasja? Ostra krytyka w Ostrym Cięciu

Aktualności

Twoje włosy - Nasza Pasja? Ostra krytyka w Ostrym Cięciu
Magda Soszyńska Michno, Ostre Cięcie

 

Twoje włosy - Nasza Pasja? Ostra krytyka w Ostrym Cięciu

Nic tak nie zmienia kobiety na lepsze jak  totalna metamorfoza. I to stwierdzenie okazało się kluczem do sukcesu w salonie „Lidia“ w Strzelcach Opolskich. Jego  właścicielka  reklamowała  swoje usługi hasłem „  Twoje włosy – nasza pasja”.  Duet Wierzbicki &Schmidt w mgnieniu oka zweryfikowali  jaka  jest prawda.

Pani Lidia i jej salon byli wizytówką usług na,  pozostawiającym wiele do życzenia, poziomie. I to rzuciło się w oczy Tomkowi i Andrzejowi zaraz na wejściu. A potem rzuciły im się w oczy jeszcze inne rzeczy, takie jak wolna amerykanka w farbowaniu na tzw. „rękę”, w dodatku bez rękawiczek, zapasy w doradzaniu klientkom  i uniki w strzyżeniu. A wyniki były na tyle niesatysfakcjonujące, że klientki w trakcie zabiegu, rezygnowały z dalszej usługi. Nasi prowadzący musieli wykazać się sporą cierpliwością i pomysłowością, żeby to wszystko zaczęło działać.

Na próbę rekomendacji wystawili Magdę Soszyńską Michno, znaną ze swej otwartości na eksperymenty tancerkę. Gwiazda, w której życiu dzieje się wiele zmian i właśnie otwiera swoją szkołę tańca, bardzo  chciała zmienić fryzurę. I jakież było zaskoczenie Tomka i Andrzeja kiedy okazało się, że Pani Lidka wie o Magdzie dużo więcej niż ona sama.

 

PREMIERA: "Ostre Cięcie" Środa 22:00

Powtórki: Sobota 8:55, Niedziela 14:55

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix