Archiwum

"Usterka": Artystyczny nieład sporo kosztuje :)

Aktualności

"Usterka": Artystyczny nieład sporo kosztuje :)
Usterka

W katowickim domu rodziny Krawczyków, remont goni remont. Państwo Krawczykowie chcą, żeby ich nowo nabyty dom stał się domem szytym na miarę ich potrzeb. W pierwszej części odcinka będziemy świadkami zmagań tutejszych fachowców z konstruowaniem bramki, która ma uchronić najmłodszego mieszkańca domu przed nieszczęśliwym wypadkiem.

Panowie, którzy jako pierwsi zmierzą się z tym zleceniem, nie przebierają w słowach i środkach, żeby efekt ich pracy zadowolił — troskliwą i dbająca o bezpieczeństwo malca — nianię Agnieszkę. Kolejny fachowiec ewidentnie nie jest pasjonatem rysunku technicznego. Jak jego nonszalancja przełoży się na finalny wygląd bramki?

W drugiej części programu towarzyszymy Markowi w przeddzień jego rocznicy ślubu. Zakochany mąż, szykuje dla żony niespodziankę w postaci romantycznej fali z płyt gipsowych. Na posterunku fachowcy, artyści. Panowie bardzo poważnie podchodzą do zadania, które ich zdaniem jest czymś na pograniczu budowlanki i sztuki.

Do montażu płyt gipsowych zgłasza się również starszy miły fachowiec. Mężczyzna o gołębim sercu odkładający grosz do grosza, aby wesprzeć wnuczkę i jej edukację. Jak determinacja fachowca przekłada się na jakość jego pracy?

 

Nowe odcinki "Usterki" w poniedziałki, wtorki i środy o godz. 18:15 w TTV.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix